Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

61 Postów
p s
(p.s)
Początkujący
"Tajemny świat"
Tkwiłem w nieosłoniętym miejscu,
Dopóki widziałem twarz za twarzą.
To wszystko odeszło już i nie zostawiło śladu.
Gdzieś na kolejowej bocznicy
Stykaliśmy się w naszym tajemnym świecie.
Tam ukrywaliśmy miłość.
O czym wtedy myśleliśmy?

Obserwuję cię, gdy w nieświadomości swego
Położenia myjesz pod wodą włosy.
Samolot leci w powietrzu.
Czy sądziłaś, że nie musisz wybierać?
Że ja sam zdołam wygrać lub przegrać?
Wszędzie ukrywaliśmy miłość.
O czym wtedy myśleliśmy?

Żyjemy tu, w domu pełnym pozorów,
Rozdzieleni niczym Adam i Ewa.
Ty zbijasz mnie z tropu, ja to przyjmuję.
Gdzieś na kolejowej bocznicy
Spotykaliśmy się w naszym tajemnym świecie.
Wszędzie ukrywaliśmy miłość.
O czym wtedy myśleliśmy?

O kole, które obraca się
I wiruje bez końca,
O o domu, który waląc się
Pozostawił nie naruszone schody.

Bez winy i wstydu,
Bez smutku i potępienia.
Tak czy owak wszyscy jesteśmy tacy sami.
Budujemy sobie nasz tajemny świat,
Budujemy sobie nasz tajemny świat,
Budujemy sobie nasz tajemny świat,
Który rozpada się
Na skutek nagłych wstrząsów.
Budujemy sobie nasz tajemny świat,

Widzimy rzeczy, których w nim nie ma.
Próbujemy modlitwami
Wzlecieć ponad zniszczenia.
Gdzieś na kolejowej bocznicy
Spotykaliśmy się w naszym tajemnym świecie.
Wszędzie ukrywaliśmy miłość.
O czym wtedy myśleliśmy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Uffff.....nareszcie dotarłam do kącika.....czwartą alejką.....Dobry wieczór.....



Wilk stepowy
Niech nikt nie próbuje zapakować mnie w ludzki świat
Niech nikt nie próbuje oswoić mnie drugi raz
Moja wolność na to już nie pozwoli
Moje serce jest wyzwolone
Będzie Wami wypełnione...

I disco......


Dobrej nocy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
piotr g
(froyland)
Nowicjusz
Jak cieply wiatr, zdmuchne rose z lica lak…
Ustami spije z kwiatow krople lez…
Zatańczę w czerwonych wlosach marzen…
Jak płomień otoczę cie? p.g
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak

Uwielbiam Dylana.....jeszcze puszczę na dobry sen.....



A teraz już naprawdę DOBRANOC......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(Kerimek)
Stały Bywalec
Pan Powiedział.


Powiedział Pan mój z całą mocą swoją..
Czyń dobro ..Nie licz na zapłaty..
A ja nie słucham...nagród wypatruję
marzeń skrzydlatych.

Powiedział Pan mój pełen miłosierdzia
Mieszkaj blisko!Będą tu twe progi..
A ja nie słucham...na łaskę nie liczę-
Pan mój ubogi.

Powiedział Pan mój...w odruchu człowieczym
Miej nadzieję..Ufaj Panu swemu..
A ja nie słucham...sam się prowadzę..
nie ufając Jemu.

Bo widzisz..Panie..Dobrze,żeś koło mnie..
Ale żyć trza samemu ..przytomnie.


Piękna Stara Kultowa pieśń śpiewana przez rożnych wykonawców Greckich przypominająca tragedię która wydarzyła się w 1922 roku....Zapraszam do wysłuchania jej w całości ..dobranoc.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
A mnie się dzisiaj nic nie chce...mam tak zwanego ,,lenia,,
Powiem tylko Dobry wieczór... wkleję coś.....i znikam.....



Jan Twardowski

Jeśli las – to szumiący,
Jeśli rzeki – urwiste,
A serce na złość ludziom
I naiwne, i czyste...

Za bardzo się nie wysiliłam....taki mały wierszyk wkleiłam...bywa i tak.....

Dobranoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
p s
(p.s)
Początkujący
Kres wszelkiej nadziei

To kres wszelkiej nadziei
By stracić dziecię, wiarę
By porzucić wszelką niewinność
By być kimś takim jak ja
To narodziny wszelkiej nadziei
By mieć coś, co kiedyś już miałem
To nie rozgrzeszone życie
Skończy się wraz z narodzinami

Tego poranka nie chcę się obudzić
By ujrzeć jak rozkwita kolejna czarna róża
Łoże śmierci powoli okrywa śnieg

Aniołowie, oni upadli jako pierwsi, lecz ja wciąż tu jestem
Samotny kiedy zabrakło ich przy mnie
W niebie moje arcydzieło w końcu zostałoby odśpiewane

Ranny jest jeleń, który skacze najwyżej
I moje rany są zadane tak głęboko
Zgaś światło i pozwól mi wyciągnąć wtyczkę

Mandylion bez twarzy
Pragnienie śmierci bez modlitwy
Kres nadziei
Kres miłości
Kres czasu
Reszta jest milczeniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
cytat na dziś

Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy.
— Terry Pratchett
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(Kerimek)
Stały Bywalec
Ja tez dodam krótki wierszyk


Pisz Ewo. Pisz

Pisz Ewo..
niech kamień iskrzy
niech drżą słowa
prozy podnieto
rozpalaj miłość
ludziom od nowa
Wilku Stepowy
na stepach pustkowiu
znajdziesz natchnienie
piękno co kusi
otworzy serca
kluczem z marzenia.
Ewo nie bądź leniwa.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
Dzień dobry...wilk stepowy...pisze Kerimku...pisze...
Witam wszystkich słodyczą dnia...

,,Świat nie jest idealny, ale zawsze jest jeszcze czekolada,,

To pewnie dla Smajka dobre...bo to jest taki Obżarciuch...tylko cukiereczki...czekoladki...


Joseph Conrad
Morze, zapewne wskutek zawartej w nim soli,
Nadaje szorstkość zewnętrznej powłoce swych sług,
Lecz zachowuje słodycz ich ducha...




Słodkiego dnia życzę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok
Strona korzysta z plików cookie

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu optymalizacji działania strony, analizowania ruchu oraz dostosowywania treści i reklam do Twoich preferencji. Zgodnie z wymogami Google, korzystamy z trybu zgody, który pozwala kontrolować, jakie dane są gromadzone i przetwarzane. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie kategorie plików cookie lub zarządzać swoimi preferencjami. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Niezbędne

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane w odpowiedzi na działania użytkownika, takie jak ustawienia prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.

Analityczne

Pliki cookie analityczne pozwalają nam mierzyć ruch na stronie i analizować, jak użytkownicy z niej korzystają. Dzięki temu możemy poprawiać funkcjonowanie strony oraz dostosowywać jej treści do potrzeb użytkowników. Korzystamy z Google Analytics w trybie Consent Mode, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeżeli nie wyrazisz zgody, Google Analytics ograniczy gromadzenie i przetwarzanie danych.

Marketingowe

Pliki cookie marketingowe są wykorzystywane do personalizacji reklam, które widzisz zarówno na naszej stronie, jak i na stronach partnerów zewnętrznych. Dzięki nim reklamy są bardziej trafne i odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Google Ads działa zgodnie z trybem zgody, który dopasowuje poziom personalizacji reklam do Twoich ustawień. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane do wyświetlania spersonalizowanych reklam.

Zarządzaj preferencjami
Odrzuć wszystkie
Potwierdź
Akceptuj wszystkie