Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak Jan spajder Grzegorz Odor (14295 niezalogowanych)
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Alesia Lipnicka
(alimbo)
Wiking
A ja moge polecic Lucinda Riley Orkideens Hemmelighet oraz Dona Maria Cecilii Samartin. Piekne, romantyczne ksiazki, dla kobitki w sam raz. Pachnidlo wspaniale, film niestety mniej udany., pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(cupcakefury)
Wiking
Chcialbym polecić wszystkie ksiązki Terrego Pratchetta,w szczególności zbior opowiadań w świecie dysku.Dlaczego?Wspaniały sposób narracji,doboru słów nieżle zakręcony humor,do tego stopnia ,iz nie raz wybuchnąłem śmiechem ąż do skurczów,czyta się lekko i choc pozornie fabuła jest zawieszona w wymyslonym ,fantastycznym swiecie-wspaniale sie to przeklada do warunków i zależnosci panujących w naszych realiach..ksiązki te są rowniez dostepne w postaci audiobooków,(słuchałem w pracy)niestety wyczerpałem juz wszystkie mozliwosci..snif,snif
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Piotr Z
(Dino69)
Wiking
flyers napisał:
Chcialbym polecić wszystkie ksiązki Terrego Pratchetta,w szczególności zbior opowiadań w świecie dysku(...)niestety wyczerpałem juz wszystkie mozliwosci..snif,snif


   Pratchett jest genialny, serię ze świata Dysku czytałem wielokrotnie. Polecam również książkę "Dywan", jest to protoplasta Dysku. Kilka książek z serii zostało zekranizowanych, nie utraciły one przy tym nic z humoru (Pratchett współpracował z filmowcami). Są to filmy: "Kolor Magii", "Piekło Pocztowe" oraz w bożonarodzeniowym klimacie: "Hogfather". Polecam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok