Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20580 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
to ja zarzuce offtopa ))

-lubisz psy?
-no lubie
-ja tez, ale strasznie dlugo sie gotuja....

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
a ja mam taki kłopot, ze mam 6 kotow na podworku (ot jakas bezdomna kocica sie okocila pod tarasem) i teraz jade na 10 dni do pl i kotow nikt karmic nie będzie w tym czasie. Dodatkowo wlasciclele domu zabronili mi je karmić zeby sobie poszły.... czy sa tu w regionie Rogaland jakies miejsca gdzie mozna dac takie niczyje zwierzaki? stowarzyszenie, schronisko? cokolwiek? czy sa tu jakies procedury w takich przypadkach bezdomnosci zwierząt? koty mają ok 4 miesiecy

picasaweb.google.com/1137553053790604638...Gv1sRgCL3frsvurvD9WQ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena W.
(malaM)
Wiking
jeju, ale słodziaki....trzymam kciuki zeby znalezli sie ludzie o dobrych serduchach, dla ktorych los takich kruszynek nie jest obojetny.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
masakra... az zygac mi sie chce... na widok tego PALANTA !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
z checia bym mu jaja uciela - i nie tylko jaja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jak

to tak ?

przeciez to

prawdziwy milosnik zwierzat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Witam wszystkich miłośników zwirząt!
Poczytałam sobie wasz wątek, i mam nadzieje ze udzielicie mi konkretnych informacji.
Mieszkam w Norwegii juz pare miesiecy, tak jak wiekszość z was niewyobrazam sobie zycia bez pupila w domu.
Niestety nie mogę mieć juz psa, gdyż moja córcia ma silną alergie na pasiaki.
Zatem planuje kupić kotka, oczywiście w polsce.
Chciałabym sie dowiedzec czy faktycznie to tak długo trwa, chciałabym przywiezc tutaj malutkiego kotka...czy sam paszport i szczepienia wystarczą czy potrzeba jeszcze badanie surowicy??
Z góry dzieki za odp, bo juz przewertowałam tyle stron i złgłupiałam bo informacje są sprzeczne.
A no i czy gra tu jakas rózżnice ze kto bedzie z rodowodem??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(EugeniaMroczna)
Nowicjusz
kamiliana88 napisał:
Witam wszystkich miłośników zwirząt!
Poczytałam sobie wasz wątek, i mam nadzieje ze udzielicie mi konkretnych informacji.
Mieszkam w Norwegii juz pare miesiecy, tak jak wiekszość z was niewyobrazam sobie zycia bez pupila w domu.
Niestety nie mogę mieć juz psa, gdyż moja córcia ma silną alergie na pasiaki.
Zatem planuje kupić kotka, oczywiście w polsce.
Chciałabym sie dowiedzec czy faktycznie to tak długo trwa, chciałabym przywiezc tutaj malutkiego kotka...czy sam paszport i szczepienia wystarczą czy potrzeba jeszcze badanie surowicy??
Z góry dzieki za odp, bo juz przewertowałam tyle stron i złgłupiałam bo informacje są sprzeczne.
A no i czy gra tu jakas rózżnice ze kto bedzie z rodowodem??




Tutaj www.toll.no/templates_TAD/Article.aspx?i...4&epslanguage=en albo popostu poszukaj na necie, zadzwoń do ambasady, albo weterynarza w Polsce, bądź też w Drammen jest Pan Doktor z Polski.
I jeszcze tutaj www.mattilsynet.no/english/import_export...ets__to_norway_16398
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok