Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Adam Red Stafhalr ptagapow Stanisław Polanowski Łukasz Baniewski Marcin37 razem1 Wiśniewski (13685 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
po jakiemu to było?

heh chyba nie pomyslałas, ze ja i ty.......
o nie, a w zyciu, a fuuuj

nie dla psa kiełbasa moja drga......

pilnuj lolka, bo jak czar prysnie, to bedziesz alone do konca twoich dni

aaaaa o moje kochanie sie nie martw, poniewaz od ponad 20-tu lat tworzymy bardzo udany zwiazek!
czego i tobie zycze mimo wszystko.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek73 napisał:

nie dla psa kiełbasa moja drga......


Nie wiem co ci drga i nie chce wiedziec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(czarymary)
Nowicjusz
Musicie wszędzie lać ten swój jad?Jakikolwiek tytuł nie miało by forum,wszędzie jest to samo-kilka słów na temat a później przepychanki rodem ze szkół średnich lub niżej. Żałuję,że nie mam możliwości usuwania postów jako założyciel tematu.
Po prostu mi wstyd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
czarymary napisał:Żałuję,że nie mam możliwości usuwania postów jako założyciel tematu.
Po prostu mi wstyd.

Czy jak idziesz na spotkanie w jakiejś konkretnej sprawie ,a po skończonej dyskusji , na tenże temat , nie plotkujesz dalej na różne tematy , nie zawsze związane z tym podstawowym tematem ? .
Ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej , pracodawca więcej czasu przeznaczył na ogólne ploty , niż na suchą informację o tym , że otrzymałem pracę i odpowiednią stawkę oraz , że szczegółowe dane znajdę w umowie i regulaminie pracy .
Faktycznie powinno być Tobie wstyd , że nie potrafisz zachować się na luzie i jak ORMOWIEC usuwała byś wszystko co tobie akurat nie pasuje .

Proponuję przenieść się na dwa inne Fora norwesko-polskie , tam właśnie działają BEZWZGLĘDNI ŻANDARMI.
Tam się nadasz jak ulał .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
czarymary napisał:
Musicie wszędzie lać ten swój jad?Jakikolwiek tytuł nie miało by forum,wszędzie jest to samo-kilka słów na temat a później przepychanki rodem ze szkół średnich lub niżej. Żałuję,że nie mam możliwości usuwania postów jako założyciel tematu.
Po prostu mi wstyd.




czasem sie po prostu nie da przejsc obojętnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
miało byc > nie dla psa kiełbasa moja droga : )
heh nic mi nie drga, tzn.drga ale nie do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
dziek broom!
Cieszy mnie to,ze obrzucony błotem mam szanse w jakis sposób przedstawic swoj poglad na sprawy,ktore pewnym osobnikom na tym forum poprostu nie leżą.......
Tak jak pisze północny purple : kij ma zawsze dwa konce.....
ps: Ciezko jest np.wysłuchiwac obelg i pouczen ze strony kogos kto był w No 2 tyg na urlopie, podczas gdy ja jestem tu juz kilka lat.....
Taka Jasna: w dupie była i gówno widziala,a jedzie na kobiete,która przezyła tu piekło(spr.Nikoli)....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
marianek73 napisał:
dziek broom!
Cieszy mnie to,ze obrzucony błotem mam szanse w jakis sposób przedstawic swoj poglad na sprawy,ktore pewnym osobnikom na tym forum poprostu nie leżą.......
Tak jak pisze północny purple : kij ma zawsze dwa konce.....
ps: Ciezko jest np.wysłuchiwac obelg i pouczen ze strony kogos kto był w No 2 tyg na urlopie, podczas gdy ja jestem tu juz kilka lat.....
Taka Jasna: w dupie była i gówno widziala,a jedzie na kobiete,która przezyła tu piekło(spr.Nikoli)....


I dlatego np. Jasna nie powinna wypowiadać się na temat tatuaży, osz w mordę

Powiem ci chłopie szczerze - te twoje "poglądy" to np. taki koalski zaczął od pewnego czasu pomijać, bo na dany temat jest, jak zauważyłem, góra dwa zdania, a reszta to bełkot służący do indywidualnego popisu. Coś na wzór francuskiej bułeczki - wygląda okazale, ale jak ścisnąc to za bardzo się tym człowiek nie naje.

Suma sumarum i tłumacząc to na twój wyszukany język - idź się chłopczyku pobaw lepiej z dziewczynkami, dopóki jeszcze te twoje tanie chińskie fajerwerki robią na nich jakiekolwiek wrażenie.
A jeśli chcesz być duży, to musisz to kiedyś pojąć, że nie zawsze inni ludzie mają i czas i ochotę, żeby się tobą zajmować.
No przykre, ale prawdziwe... łatwiej ci jednak to przyjdzie, kiedy sobie zdasz sprawę z tego, że nie zawsze również się o tobie tu mówi czy myśli.
To teraz wysłuchałeś pouczenia od kogoś, kto tu przebywa dziesięć lat


Ps. sorry dla autorki wątku o tatuażach, ale czasem się nie da i trzeba na gorąco...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
Jasna napisał:
nikita666 napisał:
wowwwwww....ale pojechaliscie po bandzie....hehehheh
teraz sie boje....... masakra.....


Pisanki masz zajebiste!
A jak ktoś sie nie zna to niech se mysli co chce


Jeśli robią na Tobie wrażenie pisanki znalezione w internecie, to proszę bardzo

Mnie najbardziej w tym ciekawi dlaczego ludzie to robią, a nie czy są ładne /bo to raczej jest sprawą gustu, o których się przecież nie dyskutuje i mijałoby się z celem zakładanie wątku na forum DYSKUSYJNYM.
A poza tym "ładne" to ja se też mogę wygoglować i wstawić jako swoje /.

Nie chcę nikomu obrzydzić, ani namawiać tym bardziej.
Jeśli jednak pociągnąć tu kogoś za język to nic sensownego nie da się usłyszeć. Jak nie knot w rodzaju "bo mi się to podoba", to onomatopeje w stylu nikity666 - "yyyyy, wooowww, oougghh, hehehe".

Masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
No ok.
To ja Ci powiem jak ja widzę sprawę tatoo

Jak już pisałam ja mam dwa, mąż pięć.
O moich tatuażach to spora część znajomych nie wie, bo są moje i robiłam je dla siebie, nie po to by chodzić w bluzkach z wyciętymi plecami, czy koniecznie w miniówach. Dla mnie to bardzo osobista sprawa taki tatoo - jest częścią mnie, jest moim ciałem i co najważniejsze to ja postanowiłam gdzie będzie i co to bedzie.
Kobiety od zawsze się upiekszały ( ostatnimi czasy meżczyźni az z przesadą im wtórują), ale nowa fryzura, makijaż, kolczyki to wszystko jest ulotne, zmienne. Natomiast tatuaż jest MNĄ. Dlatego to taka ważna sprawa by wiedzieć co się chce i gdzie, by podjąć przemyślaną decyzję, a nie działać pod wpływem chwili ( a potem co 2ga babka ma delfinka na piersi, a faceci skradającą się panterkę).

Kolega tatuażysta powiedział mi kiedyś, że na niektóre osoby sam akt tatuażu działa jak narkotyk, pod wplywem nerwobólów jakas adrelina sie uwalnia w głowie ( czy jakos tak , ale ogolny sens jest jasny ) i czlowiek jest skazany po prostu na kolejny i kolejny..
Ja tego osobiscie nie czuję, ale coś mi się zdaje, ze mąz tak

Kurde... chyba nie wiem jak wyjaśnić to komuś kto nigdy nie próbował.

ale to tak jak nalogowy palacz nie umie wyjaśnic dlaczego pali i rujnuje organizm. ( odpowiedz: bo lubie, nie wchodzi w gre tez w tym wypadku)

Mi się wydaje ze tatoo to baaaardzo indywidualna i osobista sprawa, nie dla wszystkich ( no ale palenie tez nie jest dla mnie). A do tego maszynka do dziergania w rekach mistrza to TOTALNA SZTUKA. Jedni wieszaja obrazy na scianach, inni mają je na plecach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok