Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Adam Red Stafhalr ptagapow Stanisław Polanowski Łukasz Baniewski Marcin37 razem1 Wiśniewski (13674 niezalogowanych)
31 Postów

(czarymary)
Nowicjusz
tia napisał:
zdjecie z aparatu z samowyzwalaczem do lustra rządzi..haha

No racza,słit focie są na topie,to ty nie wiesz? Btw,nie robię samowyzwalaczem,wieesz,tylko mam taki przekręcany ekranik i pstrykam samodzielnie,nie
ehe he
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
czarymary napisał:
tia napisał:
zdjecie z aparatu z samowyzwalaczem do lustra rządzi..haha

No racza,słit focie są na topie,to ty nie wiesz? Btw,nie robię samowyzwalaczem,wieesz,tylko mam taki przekręcany ekranik i pstrykam samodzielnie,nie
ehe he


ale jakby nie bylo do lustra wiec wiocha jest

zle zrozumialas moj post;chodzilo mi o to ze aparat posiada samowyzwalacz a Ty robisz zdjecia do lustra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(czarymary)
Nowicjusz
Negativitetens Kveletak napisał:
czarymary napisał:
tia napisał:
zdjecie z aparatu z samowyzwalaczem do lustra rządzi..haha

No racza,słit focie są na topie,to ty nie wiesz? Btw,nie robię samowyzwalaczem,wieesz,tylko mam taki przekręcany ekranik i pstrykam samodzielnie,nie
ehe he


ale jakby nie bylo do lustra wiec wiocha jest

zle zrozumialas moj post;chodzilo mi o to ze aparat posiada samowyzwalacz a Ty robisz zdjecia do lustra


Ojojoj.Żartowałam przecież.Zrozumiałam.

Wrzućcie jakieś swoje ta2!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
fajna miejscowka na stopie swietne zdjecia a to z 3 kropkami to rewelka..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(czarymary)
Nowicjusz
Dzięki Ivka
Właśnie w trakcie nowy ta2 na ramieniu. <3
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Pani Czarymary czy w kristiansand ( bo widze ze tu mieszkacie )da rade zrobic jakies ta2 ? marzy mi sie napis nic tam bardzo ambintego wybitnie bo an pierwszy ta2 to i tak polot z mojej strony, kusi mnie juz kilka lat a dzisiaj zobaczylam zdj. i mowie -musze taki miec i tyle. co zrobic ? orientujcie sie moze? a moze sami robicie? nie macie malego biznesu gdzies na Markensie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(czarymary)
Nowicjusz
Haha Ja się tym zajmuję,początki jak na razie ale dobrze idzie My w Kristiansand będziemy dopiero w listopadzie-nie ma tam jakichś studii? Z tego co sie orientowałam powinny być przynajmniej 2,co prawda poziomem prac to oni nie imponują ale napis będą potrafili zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Studia sa ale jesli sluzba zdrowia nie lsni czystoscia i sterylnoscia to ja na takie studia tym bardziej nie dam sie nabrac wole nie ryzykowac. potrzebuje czegos profesjonalnego co by mi nie spierniczyli ciala.
no to rewelka ze ty robisz. szkol sie szkol to moze wpadne na ta2 do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
przepraszam bardzo!
Osobiscie zapodałem sobie pierwszą moja wrzute w Krs w studio i nie zgadzam sie,ze brudasy,itp....
A juz napewno nie w tatoo studio!
W krs jest polak (maciek) ktory jest niezłym magikiem w tej dziedzinie!
Mieszka w norge ponad 20 lat, ale mówi po polsku, słabo ale spox
ja osobicie jestem bardzo zadowolony z wykonania, jak i sterylnosci,higieny,itp!
Polecam google, jest tam o studiach tatoo w KRS i kontakt tel do Maćka
Teraz jest szczyt sezonu, bo norki mają depresje,wiec czas oczekiwania moze sie wydłuzyc......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
To jesli tak to zwracam honor. Nie wiem nie bylam tylko tego sie spodziewalam bo mialam przyjemnosc korzystac ze sluzby zdrowia i takie moje doswiadczenia troche byly.
Macka wlasnie znalazlam i naprawde go polecasz? super w takim razie mam punkt zaczepienia. Numer tlf. do niego mam wiec jesli sie zdecyduje w koncu bede dzwonic. Powiedz mi tylko jaki jest przedzial cenowy w sensie mniej wiecej od czego sie zaczyna bo to oczywiscie zalezy od wielkosci i skomplikowania tatuazu.. ale tak mniej wiecej 2,3,4 razy wiecej niz w Polsce? jaka moze byc cena wyjsciowa 1500, 2000,3000 nok? wiecej.. nie mam pojecia od czego zaczac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok