Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
Adam Red Stafhalr ptagapow Stanisław Polanowski Łukasz Baniewski Marcin37 razem1 Wiśniewski (14047 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
koalski napisał:
yć, to z moim przyrodzeniem nie zmieściłbym się do tramwaju.
A tak to standardowe 20cm...
Ufff...

no to nos ma 6,66 cm
od czoła do gila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
koalski napisał:
yć, to z moim przyrodzeniem nie zmieściłbym się do tramwaju.
A tak to standardowe 20cm...
Ufff...


od czoła do gila


Dokładnie.
A i moje kochanie może to potwierdzić:
www.mojanorwegia.pl/component/option,com...rProfile/user,29601/

A tak już poza konkursem, przestałbyś już jej dawać te minusy, bo z taką ilością to nikt jej nie będzie brał tu poważnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marek mirek
(pchlica)
Wiking
co do niepewnosci podziarganych ,to pewne jest ze nie masz zadnego pojecia w temacie tatuazy,twoje uwagi sa zbedne ,proponuje opiniowac gre w bierki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...to

moze podziel sie swoja wiedza

w temacie tatuazy

jakie to niby pojecie trzeba miec

zeby wymalowac sobie np: takie esy-floresy,na zebrach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marek mirek
(pchlica)
Wiking
czysz bys byl z tej grupy ludzi inteligentnych inaczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...no

dobra

a co z tym pojeciem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pchlica napisał:
czysz bys byl z tej grupy ludzi inteligentnych inaczejWMAWIASZ SOBIE ZAWZIĘCIE ...jakąś ideologię związaną z tatuażami ...
I jeszcze starasz się tym kierunkiem dzielić Ludzi .
A prawda jest taka , że od zarania dziejów , odkąd znany jest jest ...tatuaż ... jest to domena ludzi słabych psychicznie .... niemniej dążących do dominacji nad Innymi , poprzez wzory umieszczane na Swoim ciele , Jako tajemne i magiczne znaki , dające siły nadprzyrodzone .
Dlatego w tym samym rzędzie są ludzie wykształceni , bogaci , biedni ...!!!
RZĄDZĄCY... RZĄDZENI ...
PANOWIE ...KRÓLOWIE... I ZWYKLI ZŁODZIEJE...
---
Wszystkich łączy jedno ... słabość psychiczna ... skrzętnie skrywana przed innymi poprzez właśnie oznaczenie ciała coby Inni mieli stracha i respekt ...!
Nawet w dzisiejszych czasach , też tak jest ... i tego żadna ideologia nie zmieni .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
hehe pojechałes teraz purple : )
uwazam kapke inaczej, bo jestem jakby to powiedziec z innej bajki....
Ludzie po 50-ce niestety tak uwazaja jak ty(poza tymi po przymusowych wakacjach).....
Dzis tatuaz jest postrezgany zupełnie inaczej niz kiedy ty miałes 20 lat,czyli w ( ice age), wiec nie ciskaj sie stary, bo niestety ale jestes ze 30 lat za.... murzynami : )
Ja osobiscie uwazam, ze fajna dziara jest bardzo porzadana na kobiecym ciele, byle by nie za duzo i bez sensu....
Ten wzór pod cycochem, siegajacy az do myszki jest nie dosc ze fajny, to w bardzo dobrym miejscu
Natomiast napis jest juz lekko kontrowersyjny.....
Same litery b.fajne i dobrze wykonane,ale tresc juz mnie lekko dziwi....
Choc nie wiem jakie miało to miec przesłanie i pod jakim wpływem kolezanka sobie go zapodała.....
Jej cyrk jej małpy
Ten na ramieniu kompletnie to bani, bo ani miejsce odpowiednie, ani wzór mi sie nie podoba......
POdsumowujac 2 z nich, czyli napis+zeberka są poprostu zajebiste
I zyczyłbym sobie zeby moja pani zapodała sobie choc jeden z nich, ale niestety szanse sa niewielkie
I powiem szczerze, ze chyba łatwiej bedzie znalezc sobie podziabana kochanke, niz namówic moja na małą wrzute.....
Tzn. ona lubi i jej sie podobaja tatoo,ale niezmiennie twierdzi, ze.....bedzie bolało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
pchlica napisał:
czysz bys byl z tej grupy ludzi inteligentnych inaczejWMAWIASZ SOBIE ZAWZIĘCIE ...jakąś ideologię związaną z tatuażami ...
I jeszcze starasz się tym kierunkiem dzielić Ludzi .
A prawda jest taka , że od zarania dziejów , odkąd znany jest jest ...tatuaż ... jest to domena ludzi słabych psychicznie .... niemniej dążących do dominacji nad Innymi , poprzez wzory umieszczane na Swoim ciele , Jako tajemne i magiczne znaki , dające siły nadprzyrodzone .
Dlatego w tym samym rzędzie są ludzie wykształceni , bogaci , biedni ...!!!
RZĄDZĄCY... RZĄDZENI ...
PANOWIE ...KRÓLOWIE... I ZWYKLI ZŁODZIEJE...
---
Wszystkich łączy jedno ... słabość psychiczna ... skrzętnie skrywana przed innymi poprzez właśnie oznaczenie ciała coby Inni mieli stracha i respekt ...!
Nawet w dzisiejszych czasach , też tak jest ... i tego żadna ideologia nie zmieni .


Coś w tym jest.
Historia tatuażu to długa tradycja. Dzisiaj sprowadziło się to do sposobu "upiększania" i sprawienia wrażenia i taki np. Kazek albo Józiek już nie pójdzie do remizy potańczyć na ziabawę bez tatuaża, bo by mu głupio było ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Gabrielu, ja jakos nie czuje sie slaba psychicznie i nie jestem, co powinienes wiedziec. A tatuaze mam i to nie jeden. Nie robilam ich, zeby sie chwalic na forum oraz gdziekolwiek indziej.
Nie sa to esy floresy nic nie oznaczajace ani popularne tribale. I nie sa to kwiatki, pieski czy tygrysy, nie sa tez kolorowe. Kazdy z moich tattoo ma znaczenie.
Nie widze sensu polemiki na temat tattoos, bo jedni lubia a inni nie. Podobnie jest z grubymi, zlotymi lancuchami jedni nosza, inni nie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok