Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Adam Red Stafhalr ptagapow Stanisław Polanowski Łukasz Baniewski Marcin37 razem1 Wiśniewski (13757 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Ja nie pytałem ile w pl przed zrobieniem,ale zapytałem po i odp była miła,poniewaz w pl musiałbym zapłacic około 600/700pln
A tu zapłaciłem 2000nok,wiec jak na tutejsze realia całkiem całkiem : )
W pl ogladał to naprawde bdb magik i ocenił prace macka na 5-.....
pamietaj,ze nie mozesz tego opalac przez kilka tyg,wiec lec na solarke kilka razy wzcesniej, bo potem nie da rady.....
Masc do smarowania w norge kosztuje 60nok i jest dostepna w kazdej aptece
Takze serdecznie polecam, bo fajnie jest miec jakąs wrzute,tyle ze MUSI byc przemyslana,poniewaz bedzie ci towarzyszyc do konca zycia!
Najlepiej jesli jest to związane blisko z toba,bo wtedy nie ma problemu,ze to sie zmieni np.za 10 lat.....
Trzeba zastanowic sie, czy bedzie fajnie wygladała podziabana babcia na zdjeciach na komunii wnuczki/ka......
Jest to bardzo wazna decyzja i trzeba sie na[prawde powaznie zastanowi i byc nie na 100,a na 1000% pewnym,ze sie tego chce!
A jak jest juz po, to wrazenia boskie : )
Tak wiec do dzieła laska
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
dzieki marianku za tak szczegolowe rady. Mam 1005 checi na tatuaz juz dosc dluugoo ale 98% na wzor, motyw wiec musze to przemyslec bo jak mowisz na dlugo pamiatka taka... w kazdym razie ciesze sie ze nie bede musiala specjalnie do polszy po niego leciec... co do opalania to no problemo... z Solarium NIE korzystam bo to syf a tu do lata daleko ) czytalam wlasnie ze NIGDy nie mozna opalac tatuazu bo pod wplywem opalania barwnik moze sie podgrzac do 70 stopni i moze pojawic sie blizna.. powiem ci ze w poczatkowej fazie to zrozumiale ale zeby nigdy??? nic to moze 26go sie poznamy to pokazesz mi swoj tatuaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Tatuazu nie mozna opalac w fazie gojenia, czyli przez pierwszy tydzien, bo to nic innego jak rana. Potem mozna posmarowac kremem z wysokim filtrem, po miesiacu mozna juz normalnie wystawiac miejsce na slonce jesli jest taka potrzeba, do solarium tez mozna wejsc jesli ktos ma ochote
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
nie tylko w fazie gojenia nie powinno sie go NIGDY opalac. tez myslalam ze w fazie ale wczoraj przeczytalam wypowiedz jednego z tatuazystow ( tak to sie pisze) z mojej miejscowosci w Polsce i on wlasnie powiedzial ze nie powinno sie nigdy opalac. Wiem ze duzo osob to robi i nic sie nie dzieje ale moze sie stac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
A co moze sie stac, procz tego, ze szybciej blednie? Mam kilka tatuazy, niektore sa w takich miejscach, ze trudno w lecie zakryc i jakos nic mi sie nie stalo do tej pory, wiec nie dramatyzuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
no to ci sie niech nic nie dzieje. to nie dramatyzm- chyba mnie nie slyszales w dramatycznej sytuacji chcesz to czytaj nie chcesz to idz sie opalac przeciez mowie ze moze sie cos czasem stac ale nie musi pewnie sa to jakies pojedyncze przypadki ale jednak. chyba warto to wiedziec!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
nien kłócic sie małolatki
Opini jest wiele, ja wiem jedno, bo doswiadczyłem tego nawłasnej skórze(dosłownie)
3 tyg przed wyjazdem na wakacje zróbiłem sobie swoj tatuaz.
Smarowałem 3x dziennie i intensywnie myłem wodą z mydłem, po tym okresie poleciałem na urlop do turcji,a tam wiadomo na słoncu +45 w sierpniu....
Przez pierwszy tydzein smarowałem duzmym filtrem 30, a w drugim juz tylko 6, poniewaz nic sie nie działo,a zeby uniknąc białej plamy, bo po 30 takowa sie pojawiła zastosowałem tylko filter nr.6 i wszystko sie pieknie wyrównało,a tatoo jest jaki był
Takze nie ma stresu z opalaniem po upływie 3/4 tyg.
Ja jestem zwolennikiem leniwego urlopu i leze na słoncu 2 tyg,wiec skoro ja mówie ze mozna, to mozna
PS: Fajnie jest usłyszec od mocno podziabanego angola "nice tatoo mate...."
Takze serdecznie polecam,zwłaszcza paniom, bo dodają mase sexapilu i jest w co całowac poza reszta fajnych miejsc....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
oj teraz to musze tylko jakis interesujacy wzor i miejsce wymyslec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
BLACK PANTERA
(BLACK PANTERA)
Wiking
Buziaki dla wszystkich wytatuowanych...

Mój...1 z 4..heheheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
nikita666 napisał:
Buziaki dla wszystkich wytatuowanych...

Mój...1 z 4..heheheh


Every moment is good to change everything

- Really? Try with this tatoo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok