Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Potaśiowaty darek koska rafal11111 (28503 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ja za toba jelopie nie laze, skomentowalam tylko to, co do mnie napisales
Nie bedziesz pierdol ukradzionych z netu do mnie kierowal, to i komentowac nie bedzie czego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Lindemans napisał:
[quote]talcia161 napisał:
Lindemans napisał:
talcia161 napisał:
Polskie najlepsze : Polskie mleko pychotka, norweskiego nie jestem w stanie przełknąć.

Te z terminem przydatnosci 12 miesiecy ? To tam w opakowaniu, to cos, to jeszcze mleko ?




JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2


A to nie wiedzialas, ze w Norwegii rowniez mozna kupic sobie mleko od gospodarza? Natomiast porownanie tego czegos ze sklepu, z 12 miesiecznym terminem przydatnosci do mleka, to pomylka. Uwazasz wiec, ze kazdy ma mozliwosc biegac po mleko do "zaprzyjaznionego gospodarza"? Niestety niewielu, reszta musi pic ten bialy plyn ze sklepu

Skoro tak dbasz swiadomie, to tu sobie poczytaj o tym, jak zdrowe i pozbawione chemi pijesz mleczko, a zjadasz warzywa.
wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-polska-co...zna-nad-polska/yywlp

Co ty wiesz o tym co ja jem i piję. Nie czytasz tego co wyżej napisałam, w Polsce jest o wiele łatwiej o dobre, swojskie jedzenie bez chemii i się z tym pogódź, z resztą gospodarstw jest więcej. a warzywa mam z własnego ogródka. Z reszta co ja Ci będę tłumaczyć, skoro ty i tak wiesz lepiej, Poprosze w takim razie namiary na Pana gospodarza z krówka w Bergen chętnie kupię i spróbuję, może w końcu coś ,,tutejszego" prócz łososia mi zasmakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
patim napisał:
JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie.
niektorych nie przekonasz zjedza byle gowno zeby tylko mialo metke norge



Widzę właśnie . To prawda jeśli chodzi o norweskie jedzenie, kogokolwiek bym zapytała, wszyscy twierdzą jednogłośnie ,że jedzenie mają okropne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Makaryna napisał:
talcia161 napisał:
Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2


Tja...... az 5 ( slownie: piec) automatow na cala Polske, czyli.... srednio wypada 7 600 000 polakow na jeden automat ! Rewelacja

a i jeszcze nie wiadomo , czy te wszystkie 5 dziala


Jakbyś nie wiedziała, jest to nowy projekt, dopiero jest wdrażany. Po drugie każdy ma dostęp do mleka, lub zna gospodarstwo gdzie je może kupić, w Polsce akurat mamy do tego łatwy dostęp, na każdym targowisku stoi Pani, sprzedająca świeże mlekochcąc ułatwić sprawę zorganizowali takie rozwiązanie i bardzo dobrze!Lepsze to niż picie norweskiego mleka z kartonu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Lindemans napisał:
Ja za toba jelopie nie laze, skomentowalam tylko to, co do mnie napisales
Nie bedziesz pierdol ukradzionych z netu do mnie kierowal, to i komentowac nie bedzie czego


Z Paniąchyba nawet nie ma co dyskutować Pani na minusie i to sporym .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
talcia161 napisał:
Lindemans napisał:
Ja za toba jelopie nie laze, skomentowalam tylko to, co do mnie napisales
Nie bedziesz pierdol ukradzionych z netu do mnie kierowal, to i komentowac nie bedzie czego


Z Paniąchyba nawet nie ma co dyskutować Pani na minusie i to sporym .


Wystarczy kilka dni i mozesz byc na duuuzo wiekszym minusie jak ja
Tylko, ze ja nie bawie sie w jelopskie zabawy Dawno temu wyszlam z piaskownicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Lindemans napisał:
talcia161 napisał:
Lindemans napisał:
Ja za toba jelopie nie laze, skomentowalam tylko to, co do mnie napisales
Nie bedziesz pierdol ukradzionych z netu do mnie kierowal, to i komentowac nie bedzie czego


Z Panią chyba nawet nie ma co dyskutować Pani na minusie i to sporym .


Wystarczy kilka dni i mozesz byc na duuuzo wiekszym minusie jak ja
Tylko, ze ja nie bawie sie w jelopskie zabawy Dawno temu wyszlam z piaskownicy


Z Panią chyba nawet nie ma co dyskutować Pani na minusie i to sporym . Na tyle negatywnych oklasków trzeba sobie zapracować, tym bardziej, że jest 24 godzinne ograniczenie dodawania 1 minusa na osobę. Tutaj tylko Pani wychodzi na jełopa,z resztą sposób Pani wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia.

Pozdrawiam, bez odbioru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Buhahahaha

Co 6 godzin jelop loguje siebie i swoich figurantow i jazda Czesto figuranci, czyli on sam, przyznaja jelopowi rowniez plusy zeby sie jeplop mogl sztucznie podbudowac. Argument posiadania minusow na tym forum obchodzi mnie( i nie tylko mnie) tyle, co zeszloroczny snieg Jednakze, dla prostych ludzi, ktorzy nie potrafia wystarczajaco argumentowac swoich pogladow, to dobra zabawa, ktora odzwierciedla ich poziom intelektu i przynosi niesamowita porcje satysfakcji. Siedzi taki kilka miesiecy za krzakiem, strzela i slini sie "ale jej/jemu dowalilem". Pozniej pojawi sie kolejny "orzel" i powie "prose pani, prose pani, pani to zla kobieta jest, bo ma duzo minusow na MN"

Maskara, skad wy sie bierzecie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie ma tro jak wymyslac teorie spiskowe na usprawiedliwienie wlasnego nieudolnego zycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Nie mecz mozgu, daj minusa i idz logowac figuranta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok