Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Rafał Potaśiowaty darek koska rafal11111 (28219 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nigdy nie piła dobrej polskiej wódki lub dobrego polskiego piwa? czy nie jadła nigdy dobrej polskiej kiełbaski

a do kibla to za stodole lazila na zerdke przez 40 lat mieszkania w Polsce

czy takich ludzi to w chlewie chowali ze sie tak zachlysneli tym luksusem first price w remie 100
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
AndersB napisał:
Lindemans napisał:
talcia161 napisał:
Polska wódka dla mnie jest najlepsza, a próbowałam ich wiele oczywiście z umiarem.

I tu jasta ma racje "jak nie smierdzi i ryja nie wykreca, to nic nie warta".
Trzeba zdmuchnac ten ogarek oswiaty, oni sa niereformowalni....
czy nigdy nie piłaś dobrej polskiej wódki lub dobrego polskiego piwa? czy nie jadłaś nigdy dobrej polskiej kiełbaski?

p.s. pytam całkiem poważnie bo zaczynam sie zastanawiać czy ty z jastą piliście tylko wódke z czerwoną kartką i żubrówke, a piwo żywca i tyskie, a kiełbache podwawelską i zwyczajną

chyba rzeczywiście ten mój ogarek słabowity
ale muszę im w łbach coś przestawić
na "czerwoną kartkę" się nie zdążyłem załapać
żywiec kiedyś to było naprawdę super piwo, tylko trochę gorsze od łomżyńskiego fula
żebyś wiedział
na polskim statku Batory serwowano żywca, a na kilka lat przed zamknięciem interesu zamienili go na laleczki łomżyńskie
a w czasach PRL, kiedy to konkursy piwne były w miarę jako tako obiektywnie urządzane bez zakulisowej kasy
co roku przetasowania były jedynie pomiędzy trójcą: łomżyńskie dojlidy i żywiec
kiełbasa " zwyczajna" to jeszcze z największą przyjemnością bym ją i dziś zjadł po starej cenie 38 złotych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Polskie najlepsze : Polskie mleko pychotka, norweskiego nie jestem w stanie przełknąć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
nigdy nie piła dobrej polskiej wódki lub dobrego polskiego piwa? czy nie jadła nigdy dobrej polskiej kiełbaski

a do kibla to za stodole lazila na zerdke przez 40 lat mieszkania w Polsce

czy takich ludzi to w chlewie chowali ze sie tak zachlysneli tym luksusem first price w remie 100


Patim napisal :

"kazdy sadzi po sobie"

Natomiast, jesli sugerowac sie twoim buracznym slownictwem, nieporadna, nieskladna polszczyzna i ksenofobia, to twoja przeszlosc dokladnie pasuje do powyzszego opisu. Nie sadze rowniez, by waskie horyzonty postrzegania swiata moglyby cokolwiek zmienic w twojej zubozalej egzystencji nawet gdybys zamieszkal na Marsie, nie tylko w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
talcia161 napisał:
Polskie najlepsze : Polskie mleko pychotka, norweskiego nie jestem w stanie przełknąć.

Te z terminem przydatnosci 12 miesiecy ? To tam w opakowaniu, to cos, to jeszcze mleko ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
co takiego eksportuje ta wspaniala norwegia ? ma jakas wodke?

bo ze jest producentem odzierzy uzywanej i starych opon to wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
co takiego eksportuje ta wspaniala norwegia ? ma jakas wodke?

bo ze jest producentem odzierzy uzywanej i starych opon to wiem


Jesli chodzi o alkohole, to 2 najpopularniejsze: koniak i Aquavit (liniowa), a jesli chodzi o odziez uzywana i opony, to w Polsce sa wrecz rozrywane. Przy kazdym "ciuchlandzie", a jest ich masa, kolejki sie ustawiaja przed dostawa towaru

Wartość eksportu 103,3 mld dol. USA (2005), importu 54,9 mld dol. USA. Norwegia eksportuje gł. ropę naft. i gaz ziemny oraz materiały ropopochodne (stanowiące ok. 60% wywozu), produkty chem., metale kolorowe, statki, ryby i przetwory rybne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:...Te z terminem przydatnosci 12 miesiecy ?
To tam w opakowaniu, to cos, to jeszcze mleko ?

Wszędzie na całym Świecie , dane Mleka są dobre ... jednak tylko dla tych Osób , które te mleka piją od zawsze .
---
To tak samo , jak ze zwykłą wodą zwaną KRANÓWĄ .
---
Do momentu jak nie napiłem się Norweskiej bez przegotowania ...!!! .
To
Polskie , były mniej lub bardziej Pijalne w zależności od Miasta w którym akurat bywałem na delegacji .
A w 90% piłem zawsze zwykłą z kranu bez gotowania ...
NAWET warsiawska po kacu , była superaśna .
---
Teraz Polskie wody kranowe , ŚMIERDZĄ Mi chlorem ... i bez przegotowania , Mam najzwyklejszą BIEGUNKĘ , zwaną potocznie sraczką .
---
A norweskie wody kranowe są względne i "zdrowe" ...
Wszak są Jonizowane a nie chlorowane ...
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ta i wszyscy po przyjezdzie maja problemy ze skoro od tej wody norweskiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok