Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Potaśiowaty darek koska rafal11111 (28496 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli chodzi o wodke to te rankingi sa chyba raczej najbardziej popularnych wodek lub ponizej jakiejs ceny bo nigdzie nieklasyfikuja Beluga Vodka a jak biora Russkij Standard to Original i mimo to pisza "the smoothest vodka i the test" czyli innymi slowy "najbardziej gladka wodka testu" aka najlepiej wchodzi. Wiec jesli tak opisuja Original to ciekawe co napisaliby o Platinum i Imperia (praktycznie malo juz czuc roznicy od Platinum do Imperii). A co do Beluga Vodka to wedlug mnie jedynie cene ma najbardziej premium na nasza Belvedere jest lepsza.

Tak czy inaczej nie jakies Dworki jak norska do monopolu przywoza ze mysla ze Absolut/Finlandia/Stolichnaya to najlepsze (a za swoim Vikingfjord nieprzepadaja) dopoki niesprobuja czegos lepszego. Norska pokazalem Polska wodke oryginalna Belvedere. A w Polsce to z mysla ze Polskie wodki znaja to prezentuje wedlug mnie najlepsza czyli Russkij Standard Platinum oraz Imperia. (Oczywiscie dla lepszych znajomych i kolezanek na imprezie, zulostwo z przypadku aka zapychacze imprezy sa szczesliwi ze Wyborowa dostali i spiryt 95 %)

Co do folkenorska bezpanstwowca i folkenorski to tylko jedno mozna powiedziec: Pasowaliby swietnie jako para, pokazaliby norska jak powinien zyc prawdziwy norsk giermaniec a nie tam jakies odstepstwa od norweskosci =D Szybko by norski pojeli co jest norweskie a co nienorweskie i zle robia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
obleśny żydu chcesz porównać
Absolut/Finlandia/Stolichnaya
do wyborowej?
gdzie Rzym gdzie Krym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Alez oblesny komunisto bezpanstwowcu, podstawowe wersje Absolut/Finlandia/Stolichnaya jak najbardziej sa na poziomie Wyborowej. No chyba ze nie piles oryginalnej Wyborowej tylko jakis produkt wyborowopodobny "na proszku" lub "smugglers homemade production". Wyborowa otrzymala wiele medali na swiecie dla najlepszej wodki (w swojej kategori zapewne czyli wlasnie kategorii tych powyzej wymienionych) wiec nie jest to jedynie moje subjektywne zdanie.

Do tego rowniez testowane na norskach i pili rownie chetnie jak Finlandie i chwalili ze dobra. To nie jest jakies badziewie typu Dworek czy mnie osobiscie zuplenie niesmakujaca zubrowka. Wyborowa to wyborowa o ile jest ORYGINALNA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
mysle ze jasiu pik jakies Absolut/Finlandia/Stolichnaya z masowej produkcji
i dlatego chwali sobie wyborowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
w sumie nie jestem 'wódkowy" ale bedac na wakacjach w pL bylem milo zaskoczony tym wyrobem....polecam!
www.oohmagazine.pl/Pos/Wiecej/Artykul/67...tro_w_nowej_odslonie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie ma to jak worek zboza

ale to tez nie zle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
polska VODKA
oj ty jelopie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
patim napisał:
ropę naft. i gaz
czyli nic nie produkuje zadnego przemyslu
no gaz produkja norwedzy najwiecej na stolowce przy jedzeni pierdza i bekaja glosniej niz haubice pod Stalingradem



Dokładnie ich kultura osobista pozostawia wiele do zyczenia:/. To żucie gumy z otwartą buzią:/ może doprowadzić człowieka do szału, ale wiadomo z jakiego powodu tutaj przyjechaliśmy: Kasa, kasa, kasa . Zarobić , zainwestować i wrócić . JAkoś te kilka lat trzeba wytrzymać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Lindemans napisał:
talcia161 napisał:
Polskie najlepsze : Polskie mleko pychotka, norweskiego nie jestem w stanie przełknąć.

Te z terminem przydatnosci 12 miesiecy ? To tam w opakowaniu, to cos, to jeszcze mleko ?




JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok