Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Potaśiowaty darek koska rafal11111 (28428 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:

koszerne???moze jeszcze hallah ?

tylko koszerne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Co do wodki to proponuje sprobowac Polska wodke Belvedere, chociaz fakt faktem mnie Russkij Standard Imperia oraz Platinum smakuja lepiej lecz pozatym to Belvedere jest swietna lepsza niz np. Beluga. A co do ogorkow to zarowno w Polsce jak i innych Slowianskich narodach zdazaja sie firmy ktore kisza je lepiej lub gorzej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Co do wodki to proponuje sprobowac Polska wodke Belvedere, chociaz fakt faktem mnie Russkij Standard Imperia oraz Platinum smakuja lepiej lecz pozatym to Belvedere jest swietna lepsza niz np. Beluga. A co do ogorkow to zarowno w Polsce jak i innych Slowianskich narodach zdazaja sie firmy ktore kisza je lepiej lub gorzej.
w Polsce nie ma firm dbających o jakość w produkcji spożywczej
wszystko jest robione aby taniej pod smakoszy z TESCO i Biedronki
zbankrutuje każdy, kto by chciał zrobić szynkę o zawartości 100 % świńskiej dupy
bo mu tego nie kupią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Co do wodki to proponuje sprobowac Polska wodke Belvedere, chociaz fakt faktem mnie Russkij Standard Imperia oraz Platinum smakuja lepiej lecz pozatym to Belvedere jest swietna lepsza niz np. Beluga. A co do ogorkow to zarowno w Polsce jak i innych Slowianskich narodach zdazaja sie firmy ktore kisza je lepiej lub gorzej.

Szczecinska Starka nie jest zla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A jakims cudem Belvedere nadal produkuja a do kategorii "zul special treat" nienalezy. Wyborowa tez nie jest uznawana za podla wodke a nietylko w Polsce a rowniez na calym swiecie ma dobre wyniki sprzedazy, podobno w Chinach szczegolnie smakuje. Jak mowilem wedlug mnie Russkij Standard Imperia/Platinum jest lepszy od Belvedere lecz to moze byc ocena subjektywna, np. dla niektorych Beluga jest najlepsza a dla mnie slabsza od Belvedere.

Ale norski to nawet nie wiedza ze jest taka opcja w Monopolu ze mozna cos zamowic i przywioza (niestety niewszystko i piwa Lech np. nie mozna) wiec mysla ze Dworek to reprezentuje Polska wodke i nawet Wyborowej niepili nie mowiac o lepszych. Wtedy to i nie dziwno ze wola Absoluta/Finlandie/Stolichnaya od podlego Dworka (moim zdaniem podla jakosc), a folkenorski wiadomo beda klaskac opini norska zamiast powiedziec wez karte zamowien na internecie i wybierz Wyborowa albo jak chcesz cos lepszego to Belvedere i zobaczysz jak smakuje Polska wodka.

Ja norska pokazalem prawdziwa wodke z Polski a nie przelewana od smugglerow czy dworek z polki w monopolu to twierdzili ze fantastyczna (bo Imperii i Platinum Ruskiego Standardu nieprobowali).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
natemat.pl/76701,za-co-obcokrajowcy-koch...rmowa-sluzbe-zdrowia
Mamy tu wiele rzeczy, za które kochają nas obcokrajowcy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Darmowo, to ty sobie mozesz w Polsce katar wyleczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Imperator1988 napisał:

Ja norska pokazalem prawdziwa wodke z Polski a nie przelewana od smugglerow czy dworek z polki w monopolu to twierdzili ze fantastyczna (bo Imperii i Platinum Ruskiego Standardu nieprobowali).


To jeszcze Polakom pokaz, ze mozna pic dobre alkohole, a nie tylko najtansza smierdziuche z przemytu. Niestety 99% wlasnie taka spozywa, bo im wcale nie chodzi o jakosc, tylko o ilosc i jak naszybsze "nawalenie" sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Natalia ......
(talcia161)
Wiking
Każdy ma inne gusta, polskie piwa zostały nie raz wyróżnione e Europie za dobry smak. Polska wódka dla mnie jest najlepsza, a próbowałam ich wiele oczywiście z umiarem. Polskie ogórki kiszone...mmmm...jeszcze zrobione domowym sposobem przez mamę lub babcię, z ogórków z własnego ogródka..nieocenione.... Norwedzy znani ze swojego lenistwa raczej własnych ogórków nie uprawiają nie mówiąc już o tworzeniu własnych spiżarni, z resztą klimat tez nie jest temu przyjazny. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
talcia161 napisał:
Polska wódka dla mnie jest najlepsza, a próbowałam ich wiele oczywiście z umiarem.

I tu jasta ma racje "jak nie smierdzi i ryja nie wykreca, to nic nie warta".
Trzeba zdmuchnac ten ogarek oswiaty, oni sa niereformowalni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok