Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Potaśiowaty darek koska rafal11111 (28509 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie.
niektorych nie przekonasz zjedza byle gowno zeby tylko mialo metke norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
talcia161 napisał:
Lindemans napisał:
talcia161 napisał:
Polskie najlepsze : Polskie mleko pychotka, norweskiego nie jestem w stanie przełknąć.

Te z terminem przydatnosci 12 miesiecy ? To tam w opakowaniu, to cos, to jeszcze mleko ?




JA jestem świadoma swoich zakupów i tego co jem Mleko mam od zaprzyjaźnionego gospodarza , pyszne , zdrowe. Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2


A to nie wiedzialas, ze w Norwegii rowniez mozna kupic sobie mleko od gospodarza? Natomiast porownanie tego czegos ze sklepu, z 12 miesiecznym terminem przydatnosci do mleka, to pomylka. Uwazasz wiec, ze kazdy ma mozliwosc biegac po mleko do "zaprzyjaznionego gospodarza"? Niestety niewielu, reszta musi pic ten bialy plyn ze sklepu

Skoro tak dbasz swiadomie, to tu sobie poczytaj o tym, jak zdrowe i pozbawione chemi pijesz mleczko, a zjadasz warzywa.
wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-polska-co...zna-nad-polska/yywlp

Pod tym wzgledem czystosci wod, pol uprawnych, powietrza Polska nigdy nie dogoni Norwegii. Eko- produkty Juz wiele lat temu obnazano smutna prawde o polskich (niby)eko-produktach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
przez polska biede rolnicy nie maja pieniedzy na zakup nawozow sztucznych
nie to co w bogatej norwegi
w kancu zuzywa najwiecej nawozow sztucznych w Europie
dla przypomnienia posiada tylko 3% powierzchini kraju pod rolnictwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
przez polska biede rolnicy nie maja pieniedzy na zakup nawozow sztucznych
nie to co w bogatej norwegi
w kancu zuzywa najwiecej nawozow sztucznych w Europie
dla przypomnienia posiada tylko 3% powierzchini kraju pod rolnictwo


Prostego tekstu po polsku nie jestes w stanie zrozumiec ? Tu nie chodzi o nawozy sztuczne, bo te przynajmniej podlegaja okreslonym normom i kontroli, tu chodzi o scieki i zanieczyszczenie srodowiska :
Wielkie połacie naszego kraju są zagrożone skażeniem. Ponad 90 proc. oczyszczalni komunalnych nie bada wytworzonych odpadów. Niemal połowa z nich trafia na składowiska w pobliżu siedzib ludzkich, na pola uprawne, tereny objęte ochroną przyrodniczą, a nawet w strefy ujęć wody pitnej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
talcia161 napisał:
Poza tym od pewnego czasu są w Polskich miastach automaty na mleko.W przeciwieństwie do No nie ma tu mowy o chemii w produkcie. Podsyłam odnośnik poniżej.



www.eko-mleko.pl/main/index.php?option=c...p;id=15&Itemid=2


Tja...... az 5 ( slownie: piec) automatow na cala Polske, czyli.... srednio wypada 7 600 000 polakow na jeden automat ! Rewelacja

a i jeszcze nie wiadomo , czy te wszystkie 5 dziala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
patim napisał:
nawozy sztuczne nie zanieczyszczaja ujęć wody pitnej


Nie martwi mnie twoja wiedza - tylko jej brak hahahahahahahah. Martwi - to zresztą niewłaściwe słowo.Stwierdziłem tylko fakt - który kompletnie mnie nie martwi - bo to twój problem..Wynika on z analizy twoich postów - z których część za obraźiwy i niezgodny z prawem charakter - jest usuwana przez moderatora.Nie ma tu czego kometować hahahahhahahaaha Ci którzy posiadają wiedzę - posługują się argumentami a nie inwektywami - tak jak ty - któremu nie jest ona dana. Do nauki - nie do komentowania


Polski jelopie, jak cytujesz wypowiedzi innych to bierz je w cudzyslow
Tekst sciagniety i przywlaszcony (nie oznaczony jako cytat) z komentarzy("Jurysta do rajbrocki" do dzisiejszego artykulu:
wiadomosci.onet.pl/kielce/poczta-w-kielc...kach-za-kolede/vxrez


Ty chcesz innym wspominac o inwektywach ? Ty masz zaawansowane rozdwojenia jazni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak


kretynko jedna widac ze nasz jakies kompleksy
ze bierzesz to do siebie
a ja pomylilem okna na redicie
i jeszcze myslisz ze tu zaprzatasz moja uwage
jakie to norweskie
takie egocentyryzm
bo ty jestes nawazniejsza i wszyscy musza skupiac uwage na tobie
nynorge despotka


ale fajny tekst wstawilas idealnie opisuje twoja osobe

idz pogadaz z kims inteligentnym na twoim poziomie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
To nie moj tekst i nie ja go wstawilam, to ty go ukradles z onetu i skierowales do mnie, a co tam pozniej sie pod twoim beretem urodzilo i dlaczego edytowales, to juz nie moj problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
post wisial dokladnie 20 sekund od wyslania do edycji
naucz sie robic skriny jak usilujesz manipulowac

i nie laz za mna ,sledzenie mnie nie podniesie ci IQ

zegnam i bez odbioru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok