Ubezpieczenie od wypadków w Norwegii

Mieszkasz i pracujesz w Norwegii? Zastanów się nad ubezpieczeniem od wypadków. Wypełnij formularz, a polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Numer personalny:
Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności. [pełna treść]
Ubezpieczenie wypadkowe
Gwarancja bezpieczeństwa w najniższej cenie

Uwaga! Możliwość wykupienia ubezpieczenia od wypadków tylko w pakiecie tzn. przy zakupie innego rodzaju ubezpieczenia (np. samochodu).

Dzięki ubezpieczeniu od wypadków masz gwarancję, że ubezpieczyciel poniesie koszty związane z wypadkiem, a Twoja rodzina nie wpadnie w problemy finansowe. Wypadek może wydarzyć się każdemu z nas – nie warto ryzykować, lepiej pomyśleć o ubezpieczeniu zanim poniesiemy koszty związane z wypadkiem.

Ubezpieczenie pokrywa koszty związane z leczeniem, pobytem w szpitalu, a także zagwarantuje pomoc dla Twojej rodziny na wypadek nagłej śmierci.

Dla kogo?

Zaleca się, aby każdy dorosły, a w szczególności osoby, które mają na utrzymaniu rodzinę, posiadały ubezpieczenie od wypadków. 

Ubezpieczenie może wykupić każdy, kto nie ukończył 70 roku życia. 
Otrzymasz 15% rabatu, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie samochodu, mieszkania oraz inne wybrane ubezpieczenie np. od wypadków.

Gwarantujemy obsługę po polsku.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.