Ubezpieczenie podróżne w Norwegii

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie ubezpieczenie warto mieć podczas podróży, wypełnij formularz, a polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Numer personalny:
Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności. [pełna treść]
Ubezpieczenie podróżne
Pomoc na całym świecie

Wybierasz się na urlop lub odwiedzasz rodzinę w Polsce? 

Nie ważne czy planujesz wakacje w Hiszpanii czy w rodzinnym mieście, warto wykupić ubezpieczenie podróżneZ nami możesz wykupić ubezpieczenie dla jednej osoby lub całej rodziny, a także wybrać jego zakres. W zależności od tego, jakie ubezpieczenie wybierzesz, pokrywa ono koszty zagubionego lub zniszczonego bagażu oraz zakupionych biletów w przypadku odwołania rezerwacji z przyczyn losowych. 

Możesz także liczyć na pokrycie ewentualnych wydatków na leczenie podczas choroby za granicą. 

Gwarancja bezpiecznej podróży

Przy zakupie ubezpieczenia otrzymasz od nas kartę ubezpieczenia, która zawiera ważne informacje i numery telefonów. Ponadto, otrzymasz kopię polisy, aby uzyskać pomoc bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Dzięki polisie ubezpieczeniowej masz gwarancje, że zagraniczne szpitale udzielą Ci pomocy. Ubezpieczenie gwarantuje też zwrot na wypadek kradzieży podczas podróży.

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie samochodu, mieszkania i wykupienie dodatkowego ubezpieczenia (np. podróżnego), otrzymasz rabat w wysokości 15%.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.