Ubezpieczenie wyposażenia mieszkania w Norwegii

Aby uzyskać więcej informacji zostaw swoje dane.
Polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Numer personalny:
Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności. [pełna treść]
Wypełnij szczegółowe dane, aby szybciej poznać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia wyposażenia domu w Norwegii.
Ubezpieczenie mieszkania
Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Wynajmujesz mieszkanie w Norwegii lub jesteś właścicielem domu? Pamiętaj, że wartościowe przedmioty takie jak  sprzęt elektroniczny czy biżuterię powinieneś ubezpieczyć we własnym zakresie! Możesz wybrać między ubezpieczeniem podstawowym, standardowym lub super. Nie ryzykuj utraty Twojego majątku i ubezpiecz się już dziś.

Z nami masz wpływ na cenę ubezpieczenia poprzez wybór wysokości wkładu własnego. Płacisz co miesiąc bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo otrzymasz 15% rabatu jeśli zdecydujesz się dodatkowo na ubezpieczenie domu i samochodu. Jeśli szukasz polisy dopasowanej do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami.

Gwarantujemy obsługę po polsku.

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia

Możesz wybrać pomiędzy ubezpieczeniem podstawowym (hoveddekning), standardowym (standardforsikring), super (superforsikring).
Ubezpieczenie podstawowe (Hoveddekninger) chroni Twój majątek w postaci mebli, sprzętu elektronicznego, ubrań czy sprzętu sportowego na wypadek pożaru, powodzi czy innych zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie standardowe (Standardforsikring) pokrywa szkody powstałe na skutek pożaru, powodzi oraz kradzieży. Dodatkowo gwarantuje też zwrot kosztów w przypadku awarii sprzętów domowych czy kradzieży roweru. Ubezpieczenie zawiera pomoc prawną dla osób prywatnych. 

Ubezpieczenie super (Superforsikringen) ma ten sam zakres, co ubezpieczenie standardowe, ale kwoty zadośćuczynień są znacznie wyższe. Ubezpieczenie pokrywa też szkody na wypadek kradzieży z samochodu, łodzi lub przyczepy kempingowej na terenie Norden. 

Nie wiesz, jakie ubezpieczenie wybrać? Wypełnij formularz, a nasz doradca pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.