Ubezpieczenie domu w Norwegii

Aby uzyskać więcej informacji zostaw swoje dane.
Polskojęzyczny konsultant skontaktuje się z Tobą.
Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Numer personalny:
Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności. [pełna treść]
Wypełnij szczegółowe dane, aby szybciej poznać najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia domu lub mieszkania w Norwegii.
Ubezpieczenie domu
Ubezpiecz swój dom w Norwegii

Nie ryzykuj utraty dorobku swojego życia i ubezpiecz swój dom przed następstwem pożaru, powodzi czy innych zdarzeń losowych.

Każdy, kto jest właścicielem nieruchomości w Norwegii (domu wolnostojącego, część domu szeregowego czy bliźniaka) powinien wykupić ubezpieczenie. Tylko u nas znajdziesz wszystkie rodzaje ubezpieczeń nieruchomości w jednym miejscu! O szczegóły zapytaj naszego doradcę finansowego.

Z nami masz wpływ na cenę ubezpieczenia poprzez wybór wysokości wkładu własnego. Płacisz co miesiąc bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo otrzymasz 15% rabatu jeśli zdecydujesz się dodatkowo na ubezpieczenie domu i samochodu.

Gwarantujemy obsługę po polsku.

Hoveddekninger, Standardforsikring czy Superforsikringen?

Możesz wybrać pomiędzy ubezpieczeniem podstawowym (hoveddekning), standardowym (standardforsikring) oraz super (superforsikring).

Podstawowe ubezpieczenie domu (Hoveddekninger) pokrywa szkody na wypadek uszkodzenia budynku głównego, a także budynków do niego przylegających (np. garaż, budynki gospodarcze itp.).

Ubezpieczenie standardowe (Standardforsikring) daje podstawowe pokrycie kosztów szkód powstałych na skutek powodzi, pożaru, kradzieży czy innych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie zawiera także bezpłatną pomoc prawną.

Ubezpieczenie super (Superforsikringen) ma ten sam zakres, co ubezpieczenie standardowe, ale kwoty odszkodowań są znacznie wyższe. Ubezpieczenie pokrywa też koszt dopasowania nieruchomości do potrzeb osoby niepełnosprawnej, szkody wynikające z nieszczelnej kanalizacji, spadek wartości nieruchomości i inne.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.