Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nierespektowanie zaświadczenia wydanego w Polsce bo przebyciu koronawi - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Radoslaw O Jan Maryjan artur świętnicki Jerzy Marciszewski RYSZARD GAJDA Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo asiakietlinska Blondynka99 Biulak (1749 niezalogowanych)
2 Posty
artur świętnicki
(sitek1969)
Wiking
Witam wszystkich!
Norwegia zastosowała w kwestii dokumentu potwierdzającego przebycie koronawirusa odpowiedzialność zbiorową. Ja poczułem się jak jakiś przestępca , kombinator gdy dzisiaj szef napisał mi że po powrocie z wolnego po rotacji będę musiał przejść kwarantannę ponieważ jest dużo podrobionych zaświadczeń. Napisał że i tak mi się udało bo dwa lub trzy razy z tego skorzystałem. Tak jakbym miał fałszywkę. I to mnie wkurzyło.
Nie wiem w czym jest mój koronawirus przebyty w Polsce gorszy od tego z Norwegii że nie chcą go respektować. Skoro wyłapali kombinatorów więc mogą sprawdzić autentyczność i niech winnych ukarzą.
Myślę że takich osób jak ja z prawdziwymi dokumentami jest więcej i pasuje coś zrobić aby Norwegia respektowała dokumenty wystawione przez oficjalne polskie laboratoria. Dzwoniłem do ambasady i powiedziano mi aby napisać w tej sprawie oficjalnie na maila ambasady i wtedy oni się tym zajmą. Może jak nas napisze więcej osób to będzie jakaś skutek. Miejmy trochę godności i szacunku dla siebie , nas Polaków , aby nie traktowano nas wszystkich jedną miarą jak oszustów
Podaję maila do ambasady:
oslo.amb.wk@msz.gov.pl
Napiszcie co o tym myślicie.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wyluzuj z tym braniem kosy na sztorc !
...na całym bożym świecie jest już kwarantanna...takie czasy...twoj szef dmucha na zimne..a i to ze miales cos nie znaczy ze nie bedziesz mial jeszcze raz....tyle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
artur świętnicki
(sitek1969)
Wiking
Mi nie chodzi o kwarantannę , czy że można zachować jeszcze raz , tylko o nierówne traktowanie. Z norweską koronką , i nie chodzi o tą w kieszeni , ale przebytą w Norwegii
nie będziesz musiał przejść kwarantanny . Po Norweskiej nie można zachować? Traktują nas wszystkich jak oszustów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..w obecnej sytuacji epidemiologicznej kwarantanne nalezy traktować jako przedłuzenie urlopu..nie ma tu mowy o dyskriminacji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
*dyskryminacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
sitek1969 napisał:
Po Norweskiej nie można zachować? Traktują nas wszystkich jak oszustów.

W Norwegii musisz przejsc kwarantanne niezaleznie gdzie chorowales na Covid19.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok