Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
Kup tutaj reklamę »

Wypowiedzenie kontraktu a pomoc z NAV - Norwegia

Czytali temat:
Marzena Gulbinowicz adam hryciuk MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo noregg Magdalen@ piotrek1988 MedicalAdvisor.pl Olaaaa. Marucha szczawik1984 marcin87x (967 niezalogowanych)
3 Posty
szczawik1984
(szczawik1984)
Wiking
Witam
Procuję w Norwegii na kontrakcie od 16 stycznia 2020r.
Niestety firma zbankrutowała dostaliśmy wypowiedzenia 24 lutego oraz wstrzymano wynagrodzenia za styczeń. Czy związku z zaistniałą sytuacją mogę liczyć na jakąś pomoc z NAV?? Z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
228 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Niestety nie mozesz liczyc na zadna pomoc z NAV. Nie spelniasz kryterium dochodowego tam jest chyba cos okolo 1,5G(ok.150000 Nkr) minimalnych zarobkow z przed zaistnialej sytuacji.Bo jesli chodzi o czas przepracowany przed powstala sytuacja to w tym przypadku (bankructwo firmy)nie wiem czy jakis okres minimalny pracy obowiazuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
690 Postów
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Powinien Pan zawnioskować do Funduszu Gwarancji Płac w NAV. Oni powinni wypłacić Panu zaległą pensję, której nie otrzymał Pan od pracodawcy/adwokata po bankructwie firmy.
Zgłoś wpis
4 Posty
wojtek ruski
(pikusiozaur)
Wiking
W przypadku upadlosci nalezy ci sie pomoc z funduszu lønnsgarantiordningen, ale musisz miec oppsigelse od syndyka upadlosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram