Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8 Postów
Parotia
(Parotia)
Wiking
To były dwie osobne sprawy, te wizyty w szpitalu. W pierwszej było zagrożenie życia więc zrobili przegląd, a co do drugiej kwestii - operacji to powiedzieli, że niby pilne, bo najlepiej to do dwóch tygodni zrobić, ale też dali wybór, czy chcę to zrobić tu, czy wrócić do PL.

Oczywiście dziękuję za informację. Nie odpisywałem na ostatni wpis długo, bo mnie nie było przy komputerze.. Nie trzeba od razu wyciągać pochopnych wniosków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Jest taka możłiwość ale musisz mieć kartę ekuz. Z tego co wiem to nasz zus refunduje sytuacje, które są nagłe. Mój znajomy jakiś czas temu wylądował w szpitalu i musiał miec poważną operację oraz dzięki posiadaniu karty ekuz mu to zrefundowali....
Dla zabezpieczenia warto jest mieć jeszcze ubezpieczenie dodatkowe prywatne. Ubezpieczenie takie drogie nie jest ale nas chroni od wielu czynników. Przy niektórych kontach bankowych są dobre oferty. www.tanie-konto.pl/promocje/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Na Twoim miejscu zadzwoniłabym do Zus i do Nfz. Powinni tam najlepiej wyjaśnić Twój konkretny przypadek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok