Witam !- Pracuję w Norwegii 10 lat mam z Polski tytuł czeladnika w zawodzie i chciałbym dostać taki sam dokument Norweski co mam zrobić lub gdzie mam się zgłosić?
9 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe