Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

konfidenci - Norwegia

5 Postów
KoDariusz Ko
(KoDariusz)
Wiking
mój kolega nie chciał tego zrobic ale ja nie mogę przejsc obojętnie obok tego.chciałbym ostrzec kierowców pracujących w Stawanger w Norge Bus,ze macie wsród siebie kapusiów w osobach;kurzawa jarosław pseudonim siara chłopek z pod poznanskiej wsi i sławomir z Bydgoszczy pracujący na pół etatu.wspólnie napisali donos do Navu na kierowcę,ze w czasie chorobowego przebywał w Polsce.ciekawe kto jeszcze przez nich ucierpiał?z tego co wiem paru innych kierowców tez zwolniono w czasie kiedy pracodawcą był Boreal.informacja jest wiarygodna poniewaz pochodzi od kierowcy Grzegorza Uscinskiego,za co mu serdecznie dzię kujemy.miejcie się na baczosci i uwazajcie o czym przy nich rozmawiacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
szop napisał:
mój kolega nie chciał tego zrobic ale ja nie mogę przejsc obojętnie obok tego.chciałbym ostrzec kierowców pracujących w Stawanger w Norge Bus,ze macie wsród siebie kapusiów w osobach;kurzawa jarosław pseudonim siara chłopek z pod poznanskiej wsi i sławomir z Bydgoszczy pracujący na pół etatu.wspólnie napisali donos do Navu na kierowcę,ze w czasie chorobowego przebywał w Polsce.ciekawe kto jeszcze przez nich ucierpiał?z tego co wiem paru innych kierowców tez zwolniono w czasie kiedy pracodawcą był Boreal.informacja jest wiarygodna poniewaz pochodzi od kierowcy Grzegorza Uscinskiego,za co mu serdecznie dzię kujemy.miejcie się na baczosci i uwazajcie o czym przy nich rozmawiacie.

TO NIE WIECIE CO Z NIMI SZMACIARZAMI-ORMOWCAMI ZROBIĆ??? Dwóch pajaców się boicie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
ALEXANDEROS napisał:
szop napisał:
mój kolega nie chciał tego zrobic ale ja nie mogę przejsc obojętnie obok tego.chciałbym ostrzec kierowców pracujących w Stawanger w Norge Bus,ze macie wsród siebie kapusiów w osobach;kurzawa jarosław pseudonim siara chłopek z pod poznanskiej wsi i sławomir z Bydgoszczy pracujący na pół etatu.wspólnie napisali donos do Navu na kierowcę,ze w czasie chorobowego przebywał w Polsce.ciekawe kto jeszcze przez nich ucierpiał?z tego co wiem paru innych kierowców tez zwolniono w czasie kiedy pracodawcą był Boreal.informacja jest wiarygodna poniewaz pochodzi od kierowcy Grzegorza Uscinskiego,za co mu serdecznie dzię kujemy.miejcie się na baczosci i uwazajcie o czym przy nich rozmawiacie.

TO NIE WIECIE CO Z NIMI SZMACIARZAMI-ORMOWCAMI ZROBIĆ??? Dwóch pajaców się boicie???


Chory powinien siedziec w domu a jesli chce jechac do PL to wypelnia papier i jedzie na legalu tylko ze latwiej jest w huja robic wszystkich w kolo.
Jesli chory to nie wiem czemu za moje pienidze z podatkow ma jechac na wakacje do PL ...
To zadni konfidenci i nie koniecznie to Polak was podpierdzielil bo Norwedzy roba to notorycznie dla tego tu jest taki duzy i dobry socjal.
Bardzo dobrze ze ktos doniosl bo nie zycze sobie wczasow na chorobowym, zasilku dla bezrobotnych itp ze wspolnej kasy. Mozna jechac na legalu ale trzeba miec zgode od lekarza wiec jedziecie bez bo wiecie ze takowej zgody nie uzyskacie czyli proste wyludzenie nic innego!!!!!!!!!!!!!
POPIERAM ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KoDariusz Ko
(KoDariusz)
Wiking
szop napisał:
mój kolega nie chciał tego zrobic ale ja nie mogę przejsc obojętnie obok tego.chciałbym ostrzec kierowców pracujących w Stawanger w Norge Bus,ze macie wsród siebie kapusiów w osobach;kurzawa jarosław pseudonim siara chłopek z pod poznanskiej wsi i sławomir z Bydgoszczy pracujący na pół etatu.wspólnie napisali donos do Navu na kierowcę,ze w czasie chorobowego przebywał w Polsce.ciekawe kto jeszcze przez nich ucierpiał?z tego co wiem paru innych kierowców tez zwolniono w czasie kiedy pracodawcą był Boreal.informacja jest wiarygodna poniewaz pochodzi od kierowcy Grzegorza Uscinskiego,za co mu serdecznie dzię kujemy.miejcie się na baczosci i uwazajcie o czym przy nich rozmawiacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
KoDariusz Ko
(KoDariusz)
Wiking
własnie taką zgodę miał od lekarza ze moze sie rehabilitowac w Polsce,tylko konfidenci o tym nie wiedzieli. więc nie bądz adwokatem kapusi nie znając sprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Kalinowski
(Koksiarz)
Wiking
Drogi autorze a raczej piszmy otwarcie Dariusz Kosiec.
Najpierw zostałes zwolniony za kradzież a potem okradleś swoich kolegów.
Masz czas do konca stycznia na uregolowanie swoich zobowiazań.
W innym przypadku tak jak pisałeś pojdzie informacja do NAV i skatt o twoich oszustwach.
A to co ukradłeś i tak oddasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marti 11111
(Marti 11111)
Wiking
Tak przyglądam się tej waszej dyskusji ze zgrozą . Całkowite pomylenie pojęć konfdenta z postawą obywatelską, a za postawę obywatelską należy się jedynie nagroda . Typowo Polskie podejście do życia najpierw kraść , kombinować , oszukiwać a jak się wszystko wyda to miec pretensję do kogoś , że zachował się ok . Właśnie dzięki takim zachowaniom kraj jest cywilizowany i przyjazny dla obywatela , nie traktuje wszysttkich jak potencjalnych oszustów . Moi Drodzy ktoś kto jest uczciwy i niema sobie nic do zarzucenia totalnie niema się czego obawiać i konfidenci tak zwani mu nie straszni . Więc proponuję zastanowić sie zanim zacznie się zamieszczać jakiekolwiek posty . Pozdrawiam KONFIDENT !!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zeki
(Zeki)
Wiking
Szop ma dużo racji. Jarek nie ma dobrej opinii wśród kolegów , jest ciekawski , ingeruje w prywatne życie kolegów, wszystko musi wiedzieć jako jeden z pierwszych. Wiele osób przestało rozmawiać z nim, wie wszystko najlepiej i każdą rozmowe przerywa mądrościami i uważa że wiedza jego jest bardzo duża. Ma kolege Michała który również obgaduje innych ale ci mądrzejsi tylko słuchają i obserwują jego a dalsze takie postępowanie zostanie kiedyś mu podsumowane. Co do Sławka to dziwie się że ma wroga. Bardzo spokojny i uczciwy koleś. Grzesiek też jest spokojny i chodzi własnymi ścieżkami, nie będzie miał odwagi donieść na konfidentów. Nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji, nikt szopa nie znajdzie i niech nikt nie próbuje zastraszyć go Navem czy jakimś długiem. Nikogo nie okradł a takie oszczerstwa to już jest poważny temat. Kończymy dyskusje, zbliżają się Swięta i zajmijcie się pracą a nie głupotami. Wesołych Swiąt i Do Siego Roku 2017.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna Kruger
(Katiakruger)
Wiking
Czy wspomniany Dariusz Kosiec jeździ insygnia i ma ksywe zlotowa?
Jeśli tak to musze napisać ze był to najuczciwszy ze wszystkich przemytników. Co prawda miał ceny ciut wyższe od innych ale za dowóz kasowal uczciwie zawsze tyle samo niezależne od tego czy zakupywalo się jedna czy więcej butelek lub kartonów papierosów.

PS. Darek Monika pyta czy zapłacisz za paznokcie co robiła tej twojej Anii bo tak nagle wyjechales i nie odbierasz od niej telefonów i nie odpisujesz na sms.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Katiakruger napisał:
Czy wspomniany Dariusz Kosiec jeździ insygnia i ma ksywe zlotowa?
Jeśli tak to musze napisać ze był to najuczciwszy ze wszystkich przemytników. Co prawda miał ceny ciut wyższe od innych ale za dowóz kasowal uczciwie zawsze tyle samo niezależne od tego czy zakupywalo się jedna czy więcej butelek lub kartonów papierosów.

PS. Darek Monika pyta czy zapłacisz za paznokcie co robiła tej twojej Anii bo tak nagle wyjechales i nie odbierasz od niej telefonów i nie odpisujesz na sms.



...
...powiedzcie gdzie jest ta kraina???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok