Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

chcialam tylko pomóć,zrobili ze mnie narkomanke i alkoholiczke... - Norwegia

108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
bede zadac od witryny NAV pomoc dla Polakow w Norwegii 250 tys kr odszkodowania za obraze wizerunku i szkodę za uwłaczenie mojej godności w oczach pracodawcy za wpis o darmowej pomocy oraz za pozwolenie na udostępnienie mojego zdjęcia przez użytkowników tej witryny.
Jeg vil be et område av NAV støtte for polakker i Norge 250 000kr kompensasjon for fornærmelse og skade bildet av fornærmelse mot min verdighet i øynene til arbeidsgivere for oppføring av gratis support og om tillatelse til å dele mine bilder av brukerne av dette nettstedet.
Napisalam tylko że za darmo pomoge we wszelkich instytucjach,,,,bo znam norweski i wiem ajak trudno inny,.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ewunia200 napisał:
Jeg vil be et område av NAV støtte for polakker i Norge 250 000kr kompensasjon for fornærmelse og skade bildet av fornærmelse mot min verdighet i øynene til arbeidsgivere for oppføring av gratis support og om tillatelse til å dele mine bilder av brukerne av dette nettstedet.
Napisalam tylko że za darmo pomoge we wszelkich instytucjach,,,,bo znam norweski i wiem ajak trudno inny,.

Ze co? Hvilket område?
Watpie, czy w NAV zrozumieja co od nich chcesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ewunia200 napisał:
bede zadac od witryny NAV pomoc dla Polakow w Norwegii 250 tys kr odszkodowania za obraze wizerunku i szkodę za uwłaczenie mojej godności w oczach pracodawcy za wpis o darmowej pomocy oraz za pozwolenie na udostępnienie mojego zdjęcia przez użytkowników tej witryny.
Jeg vil be et område av NAV støtte for polakker i Norge 250 000kr kompensasjon for fornærmelse og skade bildet av fornærmelse mot min verdighet i øynene til arbeidsgivere for oppføring av gratis support og om tillatelse til å dele mine bilder av brukerne av dette nettstedet.
Napisalam tylko że za darmo pomoge we wszelkich instytucjach,,,,bo znam norweski i wiem ajak trudno inny,.



...napisz to gramatycznie po polsku...
...a tłumaczenie na norweski zostaw wujkowi Google...
...Ps. w jednej kwestii masz racje...
...czas zdementować te plotki,że Polacy piją i zażywaja narkotyki...
...,,ten smród ciągnie się za nami po całej Europie oraz Ukej i Uesej...
...powiedzmy w końcu,,dość,,! ...przemytom z Polski..
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Ewunia 200 dlatego nie Ewa Jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
ewunia200 napisał:
bede zadac od witryny NAV pomoc dla Polakow w Norwegii 250 tys kr odszkodowania za obraze wizerunku i szkodę za uwłaczenie mojej godności w oczach pracodawcy za wpis o darmowej pomocy oraz za pozwolenie na udostępnienie mojego zdjęcia przez użytkowników tej witryny.
Jeg vil be et område av NAV støtte for polakker i Norge 250 000kr kompensasjon for fornærmelse og skade bildet av fornærmelse mot min verdighet i øynene til arbeidsgivere for oppføring av gratis support og om tillatelse til å dele mine bilder av brukerne av dette nettstedet.
Napisalam tylko że za darmo pomoge we wszelkich instytucjach,,,,bo znam norweski i wiem ajak trudno inny,.



przeczytałem to kilka razy...a może jednak coś wziełaś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Milena Mil
(milamilena)
Wiking
widzialam wczoraj ta 'dyskusje' na grupie i Twoj post (nie uczestniczylam w niej),jednak pomimo tego, ze uwazam, ze moze nie powinno sie uzywac Twojego zdjecia itp, Ty tez nie bylas najgrzeczniejsza... agresja rodzi agresje, niestety. Wszystkiego dobrego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok