Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak najlepiej przewiezc pieniadze do polski - Norwegia

2 Posty

(Kasia1245)
Wiking
Witam , chcialabym zabrac do Polski dosc duza kwote pieniedzy , wiadomo ze jesli je przeleje na polskie konto to moge na tym stracic.Jak wyglada sprawa przewozu kwoty pow 100 tys koron samolotem , wiem ze potrzeba miec formularz, ale jak wyglada w praktyce cala procedura przewozu pieniedzy , prosze o konkretne odpowiedzi , dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(leniu11)
Wiking
Witam. Też mam taki problem, ponieważ chciałem nie przelewem, tylko jechać do polski i wymienić w kantorze, zawsze koło 4 gr więcej a na takiej sumie to jest dużo pieniędzy. Zastanawiam się jechać samochodem, ale to jeszcze muszę przemyśleć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wwwww oooo
(ttttt)
Wiking
w jakim kantorze otrzymasz 4gr więcej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(leniu11)
Wiking
Po znajomości zawsze więcej dadzą 3 albo 4 gr zależy
jaka ilosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(leniu11)
Wiking
min 100000 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wwwww oooo
(ttttt)
Wiking
pieniądze przelewane są w kwocie minimalnie mniejszej niż średni kurs bankowy. nie wydaje mi się że otrzymasz lepszy przelicznik w kantorze. wracając do pytania koleżanki to niema problemu z przewiezieniem gotówki tylko należy to zgłosić i podać kwotę jaką przewozimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(leniu11)
Wiking
Gdzie to trzeba zgłosić, na lotnisku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Kasia1245 napisał:
Witam , chcialabym zabrac do Polski dosc duza kwote pieniedzy , wiadomo ze jesli je przeleje na polskie konto to moge na tym stracic.Jak wyglada sprawa przewozu kwoty pow 100 tys koron samolotem , wiem ze potrzeba miec formularz, ale jak wyglada w praktyce cala procedura przewozu pieniedzy , prosze o konkretne odpowiedzi , dziekuje
----------------------
Jezusie Nazarenski...Czy jak Polka ładna to od razu musi aspirować do roli - wybacz Kasiu-Madziu - kompletnej "idiotki" ???????? Tracic na przelewie do Polski ??? A słyszała cuś o subkontach w NOK-ach w polskich bankach ? A słyszała cus o wymianie w kantorach internetowych w wykorzystaniem "moj portfel"? A słyszała cuś,ze NIE WOLNO wywozic z Norwegii w cashu kwoty wiekszej niz 25 000 NOK ??? - a zreszta i po co,chyba,ze chce ściany tapetować w tej swojej Mławie czy gdzie tam.
Panie zlituj sie nad nieszczesna.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
wwwww oooo
(ttttt)
Wiking
u celników Toll
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
tumii napisał:
pieniądze przelewane są w kwocie minimalnie mniejszej niż średni kurs bankowy. nie wydaje mi się że otrzymasz lepszy przelicznik w kantorze. wracając do pytania koleżanki to niema problemu z przewiezieniem gotówki tylko należy to zgłosić i podać kwotę jaką przewozimy
-----------------
Człowiecze - wciskaj co chcesz i gdzie chcesz swojej dziewczynie,ale nie wciskaj niebezpiecznych głupot jakiejs naiwnej,ktora - jak chyba i Ty - nie ma zielonego pojecia o przepisach celnych N.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok