Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Norwegii, kredyt w Polsce - Norwegia

7 Postów
ciociakaro ciociakaro
(ciociakaro)
Wiking
W lipcu zeszłego roku zmieniły się przepisy. W polskim banku można wziąć kredyt jedynie jeśli zarabiasz w walucie PLN lub EURO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
stmk napisał:
Zastanawiamy się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego w Polsce na zakup mieszkania w jakimś większym mieście. Ot takie zabezpieczenie na przyszłość.
Czy jakiś bank udzieli mi kredytu w przypadku gdy pracuję w Norwegii? A może dozbierać i l kupić za gotówkę?


Nie śledzę jak to jest dokładnie w pl, a ceny nieruchomości podobno idą w dół, więc po co się pchać w kredyt?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
ciociakaro napisał:
W lipcu zeszłego roku zmieniły się przepisy. W polskim banku można wziąć kredyt jedynie jeśli zarabiasz w walucie PLN lub EURO.

Nim cos napiszesz trza by najpierw sprawdzic. Od 10.11.2014. Kredyt dostepny w PKO BP ale na chujowych warunkach.

www.hiponet.pl/analizy-i-komentarze/kred...w-pekao,513,376.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
rzekłabym, że na bardzo ujowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
trzeba mieć 40% wkładu własnego a okres kredytowanie wynosi maksymalnie 20 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
ciociakaro ciociakaro
(ciociakaro)
Wiking
Na szczęście Ty sprawdziłeś...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
ADAM KOWALSKI
(adi977)
Wiking
Witam. Polecam AliorBank, ja właśnie zaciągnąłem kredyt hipoteczny ,nie ma z tym najmniejszego problemu. Potrzebujesz norweski kontrakt o pracę,zaświadczenie o zarobkach za ostatnie 3 m-ce oraz zaświadczenie o kredytach(je
sli takie posiadasz w Norwegii) oczywiscie tlumaczone. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
ADAM KOWALSKI
(adi977)
Wiking
Witam. Polecam AliorBank, ja właśnie zaciągnąłem kredyt hipoteczny ,nie ma z tym najmniejszego problemu. Potrzebujesz norweski kontrakt o pracę,zaświadczenie o zarobkach za ostatnie 3 m-ce oraz zaświadczenie o kredytach(je
sli takie posiadasz w Norwegii) oczywiscie tlumaczone. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
klara klara
(klara33)
Wiking
Hej, orientujecie się może, jak to jest w przypadku kredytu dla firm? Ktoś z Was korzystał może z czegoś takiego: www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok