Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marcin Krukowski emilia wilczewska *** *** Bartek Brzyśkiewicz Marek P Mateusz Matias Mariusz0o halotunowa SzczepanS Ann31 Marian Zamojski Monika J Kasia :) (21861 niezalogowanych)
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
Mam pytanie odnosnie gratisow, a konkretnie chodzi mi o GOBOKEN, gratis przyszedl, ale nie chce zeby mi wiecej przysylali rzeczy bo juz sa platne, nie znam norweskiego moze ktoras mi pomoze jak mam odmowic z nimi wspolparcy? Prosze o pomoc, z gory serdecznie dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
ja dostałam w sumie 2 paczki za które nie musiałam nic płacioc a dzisiaj przyszła 3trzecia paczka z fakturą na ponad 200 kr co z tym zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
proszę powiedzcie mi do czego ma mi sie przydać położna bo nie bardzo wiem.
lekarka powiedziała mi ze sama mam pilnowac wizyt co miesiąc w labpratorium
u położnej usg nie zrobie.jedyne co ona może to podotykać brzuch i tętna
posłuchac a może ja sie myle ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
CZEść MAGDA.MOIM ZDANIEM POŁOżNYA PEŁNI BARDZO WAżNą FUNKCJE.JA BęDąC W CIążY CZęśCIEJ CHODZIŁAM DO POŁOżNEJ NIż DO GINEKOLOGA(DO GINEKOLOGA CO MIESIąC A DO POŁOżNEJ CO TRZY TYGODNIE)MOJA POŁOżNA ZAŁOżYŁA MI KARTE KRóRA JEST POTEM POTRZEBNA DO SZPITALA BO Są W NIEJ WSZYSTKIE INFORMACJE.MIERZYŁA MI BRZUCH,CIśNIENIE NO I SŁUCHAŁYśMY BICIA SERDUSZKA DZIDZI.POBIERAŁA MI WSZSTKIE PRóBKI KRWI NA WSZYSTKIE BADANIA(CUKRZYCA,HIV,MORFOLOGIA ITP)DUżO ROZMAWIAŁYśMY O CIążY I PORODZIE A NAWET POKAZAŁA MI ODZIAŁ POŁOżNICZY W SZPITALU żEBYM WIEDZIAŁA CO I JAK(A NAJLEPSZE JEST TO żE JAK POKAZAŁA MI ODDZIAŁ TO NA DRUGI DZIEń POSZŁAM RODZIć,)AKURAT ONA MIAŁA DYżUR WIęC BYŁO JESZCZE LLEPIEJ.WIęC JA UWAżAM żE WARTO CHODZIć DO POŁOżNEJ.ODGRYWA ONA DUżą ROLE POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Beata K
(BeataK)
Nowicjusz
magda ja tak samo mam z tymi paczkami i tez nie weim co zrobic zeby zrezygnowac z ich prenumerat. A co do poloznej to radze ci chodzic do niej czesciej, tak jak pisze poprzedniczka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiosna Balcarek
(kumkum)
Wiking
Myślę dziewczyny, że powinnyście napisać do kundeservice, że chcecie zrezygnować albo zadzwońcie i dopytajcie co macie zrobić.
A jeżeli chodzi o położną to chyba fajnie chodzić ( po pierwsze to kobieta, a po drugie może się zdarzyć, że będzie przy porodzie). Ja osobiście niestety u położnej nie byłam, gdyż przyleciałam na początku stycznia i od razu do lekarza, a on stwierdził, że tak pod koniec to położna mi niepotrzebna. Ale jak miałam problemy to umówił mnie na wizytę z lekarką w szpitalu, na badanie. Pewnie mogłam się upierać przy wizytach u położnej, ale tak jakoś wyszło. W poniedziałek idę oglądać oddział i wtedy sobie z położną porozmawiam. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Bielecka
(bułeczka)
Wiking
Pozdrawiam wszystkie mamy.
Ja jestem w 20tyg.ciąży i w karzdym mieście w norwegi jest inaczej,
poczytałam wasze wypowiedzi i są różne,ja miałam jedną wizyte u lekarza
i on skierował mnie do położnej,miałam już jedno usg i na drugie już zostałam
zapisana,położna wystawiła mi wszystkie wizyty aż do urodzenia,tutaj oddziału się nie ogląda.
Mieszkam w Tromso.Wszystkie badania i wizyty są za darmo.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Inez)
Wiking
Witam Mam pytanko-czy któraś z Was dziewczyny rodziła w Orkanger?Pozdrowionka Będę miała dzidzię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Joanna7830)
Wiking
Moje malenstwo ma juz 2 miesiace, porod mi wywolywali wiec bolalo troche mocniej niz z moim pierwszym synkiem. Ale ja juz bolu nie pamietam, zapomnialam jak tylko polozyli mi synka na brzuchu. Oksytocyna robi swoje. Porod w Norwegii oceniam bardzo dobrze, poniewaz mam porownaie z pierwszym, ktory byl w Polsce. Dziewczyny nie ma czego sie bac kazda z was to musi przezyc. A potem gadania...na cale lata. Pozdrawiam przyszle mamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
marek orlecki
(jac989)
Wiking
hej dziewczyny jestem tu nowa i pisze z kata meza mam pytanko czy jest mu moze jakas dziewczyna co ma termin na grudzien 2009 gyz jest to moja 1 ciaza i ylo by mi razniej z kims porozmawiac pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok