Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
stefan1957 takasz (4727 niezalogowanych)
1 Post

(Kowalski09)
Wiking
Hilton napisał:
saka napisał:
kowalski, ty już kompa nie przemęczaj dzisiaj! odłącz się!
jak grześ powiedział "jutro wstanie nowy dzień"


Kowalski ma wolne dopiero jutro, zastapi go fachuja a po feriach panladny


i co, i co, i co?
co sie dzieje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
jak to co? Załatwilismy ci miejsce w wygodnym szpitalu. Odpoczniesz. Zrelaksujesz sie. Dostaniesz zastrzyk i poczujesz sie swobodnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski09)
Wiking
Hilton napisał:
jak to co? Załatwilismy ci miejsce w wygodnym szpitalu. Odpoczniesz. Zrelaksujesz sie. Dostaniesz zastrzyk i poczujesz sie swobodnie

dlugo ci zajelo, zanim sie zorientowalas o co chodzi
a kto bedzie dawal zastrzyki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
fullcasco napisał:
wyszedles z blednego zalozenia i wysunoles teze to ja teraz udowodnij albo przestan rzuczac oszczerstwa

no powiedz B


Hilton ma racje
kowalsci jak powiedziales A to musisz powiedziec B
no chyba ze jestes GNOJEK I DUPEK

na podstawie cytowanego tekstu,probowalem przedstawic Tobie za pomoca faktow (slow napisanych przez Ciebie) ze jestes osoba niekompetentna do tego typu sugestii. cos w rodzaju : nie pouczaj ,skoro sam jestes nie w porzadku. widze ze masz problemy nie tylko z czytaniem i pisaniem. LOGIKA ..to slowo ktore byc moze jestes w stanie przeliterowac,lecz sensu prawdopodobnie nie rozumiesz. Niektorym ,czego jestes doskonalym przykladem,nie udaje sie pomimo sedziwego wieku,dorosnac do poziomu konstruktywnej dyskusji.Nie wyrosles jeszcze z podworkowych zachowan. Rzucasz byle czym i byle gdzie,po to tylko zeby rzucac. To Twoj obraz na 3 forach o Norwegii widziany z mojej ,byc moze subiektywnej perspektywy.

dodane :
pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia
czasem przejawiasz niektore z symptomow..




bronisz tej swojej firemki jakbys mial prowizje od pensji kazdego sciagnietege pracownika nawet minusow mi dolozyles

ps.nie jestem zalogowany na 3 forach o norwegi no chyba ze to TWOJ autoportret
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Mysle ze powodem dla ktorego masz problemy z rzeczywistoscia jest siedzenie na dupie (brak pracy),frustracja z tym zwiazana,ktora powoduje zazdrosc kiedy ktos ma lepiej(choc kto wie..niedawno powiedziales ze stac Cie na zycie bez pracy..gratuluje zaradnosci)
Firemki ,jak to okresliles bronie poniewaz powaznie traktuje swoja prace i to ja decyduje z kim bede pracowal cale dnie,tygodnie, miesiace.
Prowizja.
Rozumie ze ktores z moich slow ktore napisalem wczesniej, dalo Tobie do myslenia i w nastepnym poscie bedziesz laskawy to pokazac.Rozumie ze to nie Twoj wymysl a fakty ktore masz czym poprzec??
Nawiasem mowiac wyglada mi to (prowizje)na styl czlowieka bez zasad,czyli kogos Twojego pokroju.

Prowizje od pensji pracownika sa nielegalne i mam nadzieje ze Twoj skromny umysl zdaje sobie z tego sprawe.
Nie przyjmujemy pracownikow,szukamy pracownika(slownie-jednego).To mala firma.Widze 2 wytlumaczenia na owe haracze o ktorych wspomniales.Mierzysz mnie swoja miara (czyli sam tak robiles) lub masz popsuta i zgorzkniala glowe,nikomu nie ufasz i wszyscy Polacy to ku...wy i kombinatorzy(??)

fullcasco napisał:
poszukuje kontraktu na prace moze byc bez pracy i mozna mnie zwolnik bylebym dostal pozwolenie

Ja na razie to Ty kombinujesz jak kon pod gorke..

Wyjasnie Tobie zatem jak pewne sprawy dzialaja na tym swiecie bo zauwazylem jak wielkie braki masz w podstawowych informacjach.
Jesli typ jak Ty,prosi o pomoc,to z kolei inny typ ktory zna Ciebie (Twoje chamskie posty) a byc moze chcialby pomoc,nigdy nie pomoze. Kolejny typ(bo moze nie zna Cie z postow),tez moze by pomogl,lecz najpierw poczyta a zaraz potem NIGDY NIE POMOZE. nie trzeba czytac 100 Twoich postow zeby stwierdzic ze cos z Toba nie tak..
Jak wspomnialem czasem masz czasem przejawy dobroci,pomagasz komus bezinteresownie,wklejasz komus po 10 linkow w sprawie ogloszen o prace.Bilans jednak pozostaje bez zmian,nadal jestes kim byles.Dla mnie to to tylko kolejny przyklad jak dobry i zly zarazem jest Pan Fullcasco. (pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia wspomnialem wczesniej..) Pelnisz role darmowego forumowego "straznika" i widze ze calkiem niezle w tej roli sie czujesz.To ze wychodzi to zupelnie odwrotnie niz oczekiwalbys,to juz inna sprawa. Podpowiem tylko ze do pelnienia takiej roli brakuje Tobie czegos bardzo waznego.to IQ Fullcasco..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
a TY co psychiatra na budowie

Firemki ,jak to okresliles bronie poniewaz powaznie traktuje swoja prace i to ja decyduje z kim bede pracowal cale dnie,tygodnie, miesiace.
Nie przyjmujemy pracownikow,szukamy pracownika
z tego widac ze niejestes tylko pracownikiem
dostales dwie oferty to skup sie na tym zeby zapewnic jednemu z nich prace ,a swoje zdolnosci psychologiczne wykorzystaj w kontaktach z inwestorami moze bedziesz mial wiecej zlecen
brakuje Ci argumentow na obrone wlasnego ogloszenia i z tego powodu atakujesz moja osobe
to ci nic nie da ze nawet jesli zdyszkredytujesz mnie ,bo twoje ogloszenie mi sie nie podoba
a Ty z kazdym postem coraz bardziej sie mieszasz
juz sie zaplatales w zeznaniach
ja zdania nie zmieniam i nie zamierzam dalej czytac twoich wypocin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Zeznania na policji Fullcasco,tu na forum wymiana pogladow.

Nie szukam zlecen.Moja rola to znalezc pracownika.Moze w Twoich firmach szef decydowal z kim masz pracowac,w tej jak widzisz jest troche inaczej. To kolejny powod do zazdrosci?

Nie bronie ogloszenia,nic zlego nie napisalem zebym musial bronic.
Nie w Twojej gestii sugestie na czym mam sie skupiac.
Nie atakuje Ciebie.Zaatakowales pierwszy.

...co to ma znaczyc
malutko godzin i bez umowy ze nie wydadza potwierdzenia rejestracji
nie znasz przepisow czy muslisz ze inni nie znaja i mozna ich robic w balona...

...a szanujecie pracownikow ...

...w przeciwienstwie do Norwega
i kto lub co zabrania podjecia pracy na tydzien...

...bo ty znasz przepisy
ale pracownik ktore je zna jest nie wygodny
jak ja ..

Sam sie kompromitujesz..nawet nie trzeba Tobie w tym pomagac..
Psychiatra to byc moze pomoc ktorej potrzebujesz..obawiam sie ze dla Ciebie moze byc za pozno..
Moje ogloszenie nie musi sie Tobie podobac(wybacz ze nie napisalem : " praca dla Fullcasco",jednak to nie powod zeby oskarzac mnie o nieuczciwosc,kombinatorstwo,prowizje.Nie widze podstaw do takiego myslenia,stad walka Fullcasco.
Ciekawa taktyka:
Nie placze sie w "zeznaniach" , "nie mieszam sie" ,Ty z kolei odwrotnie..W tym samym czasie probujesz wmowic ze to ja nie daje rady.Typowe - "zes...ac sie i na kota zgonic"
Piaskownica Fullcasco..trzepak.. wiejski przystanek PKS..to miejsca odpowiednie na Twoj niewysoki poziom..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Zastanawiam się , jak daleko jeszcze się posuniecie panowie.
Głupiemu bym się nie dziwił,ale mądry by dawno dał sobie spokój
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski09)
Wiking
retier1 napisał:
Zastanawiam się , jak daleko jeszcze się posuniecie panowie.
Głupiemu bym się nie dziwił,ale mądry by dawno dał sobie spokój


sorry, ze sie wtrace, a oczywiscie lubie sie wtracac - jak dla mnie ta cala dluga i ostra wymiana zdan czemus sluzy.
ano temu, ze rozpoznajemy kto kim jest. ludzie sie odkrywaja - lepiej, ze teraz anizeli pozniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Andrei napisał:


"zes...ac sie i na kota zgonic"



To dobre, nie słyszałem jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok