Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marcin Krukowski emilia wilczewska *** *** Bartek Brzyśkiewicz Marek P Mateusz Matias Mariusz0o halotunowa SzczepanS Ann31 Marian Zamojski Monika J Kasia :) (21896 niezalogowanych)
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
magda Maleństwo śliczne aż miło popatrzeć i od razu się przypomina jak to było z brzuszkiem, cudowny czas
a to trwa tylko 9 miesięcy
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
A mój dzidziuś już jest taki duży :)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
no bo widzicie to tak już jest ze do 2 trymestru cieszymy sie z brzuszka a potem to już oby do porodu bo robi się ciężko no i chce sie już zobaczyć maleństwo a zaraz po porodzie czuje sie niesamowitą pustka czegoś brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ewelina xxxxxxx
(ewelinkaaa)
Wiking
ja tez czekam na dzidzie juz niedługo zostalo.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
BOŻE TRZECI CHŁOPAK
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ewelina xxxxxxx
(ewelinkaaa)
Wiking
a my bedziemy miec córeczke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
a ja byłam pewna ze tym razem to na pewno bedzie baba a tu niespodziewajka dyndała nam na monitorze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
to gratuluję może następnym razem będzie dziewczynka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Początkujący
nie no myśle ze trójka mi wystarczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jessi Z
(orzeszek)
Wiking
hej dziewczyny bardzo wam dziekuje za słowa otuchy, szok powoli odchodzi pozostaja jeszcze obawy i lek, jest to moj 3tydzien;>wczoraj dzwoniłam do rodzicow ich reakcja nie była dla mnie zaskakujaca a tym bardziej ze nie dawno oznajmili mi ze nie sa jeszcze gotowi zostac dziadkami wiec mozecie sie domyslec jaka była ich reakcja , mama stwierdziła ze było to do przewidzenia ;/Za to wieczorem miałam doła i same mi łzy leciały;/moze bym ten watek czyms przyjemnym zakonczyła-Mój partner jest bardzo szczesliwy i to jakos jeszcze stawia mnie na nogi;>buzka dziewuszki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok