Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Kiedys placilam 650,- za strzyzenie + reszte. Mialam wtedy innego psa, z dlugim wlosem.
Ogolnie to strzyge sama mojego psa.
U mojego weterynarza mozna tez ostrzyc + wykapac, uszy pazury, itp. Zamawia sie u niego wizyte na to specjalnie - fryzjer jest wtedy w klinice.
Co do cen - zadzwon do roznych miejsc i sie popytaj ile kosztuje strzyzenie psa (nie na wystawe).
Ludzie co maja wziasc psa na wystawe i tak strzyga u osob, ktore dobrze znaja.

Polecam ci przejsc sie po klinikach i popytac, czy nie maja ochoty nawiazac z toba wspolpracy - tak, jak to jest u mojego weterynarza. Moze zarobek nie bylby wtedy najwyzszy, ale od czegos trzeba zaczac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Również strzygę sama moją sunię, ale jest to dość uciążliwe i czasochłonne zajęcie, dla laika jakim jestem w tym temacie.
Pomimo ogromnej cierpliwości , jaką wykazuje się moja psinka i spokoju z jakim poddaje się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym, nie zawsze rezultat jest satysfakcjonujący.
Co tu dużo gadać, profesjonalne strzyżenie to profesjonalne strzyżenie i kropka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
giovi2 napisał:
Co tu dużo gadać, profesjonalne strzyżenie to profesjonalne strzyżenie i kropka.
Wszystko jest zalezne od praktyki i odpowiedniego sprzetu. Polecam Oster Golden A5.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Elise napisał:
giovi2 napisał:
Co tu dużo gadać, profesjonalne strzyżenie to profesjonalne strzyżenie i kropka.
Wszystko jest zalezne od praktyki i odpowiedniego sprzetu. Polecam Oster Golden A5.


Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź, nie omieszkam wypróbować
Kiedyś próbowałam strzyc mojego psiaka maszynką, ale niestety nie poszło to tak, jakbym sobie tego życzyła, widać trafiłam na nieodpowiednią(nie znając się na rzeczy), jeśli chodzi o rodzaj sierści, lub na jakiś bubel.
Nie próbowałam innych maszynek i używałam (używam ) nożyczek...niestety, tak jak pisałam wcześniej ,efekt zwieńczony różnym skutkiem , a sam proces, bardzo czasochłonny, biorąc pod uwagę, że moja sunia ma bardzo gęstą sierść i ciut podkręcaną.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Tu gdzie ja pracuje to jest ok 600-700 koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

(Pet Style)
Wiking
Widzę, że wszystkie tu macie swojego piesia zazdroszczę.
Ja musiałam swojego zostawić w kraju.
Mam nadzieję, że szybko uda mi się zmienić mieszkanie na takie w którym można mieć picho
ps- Dzięki za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów

(Pet Style)
Wiking
psicho, psisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agnieszka Będlin
(Agusia79)
Wiking
Hej.nadal szukasz pracy w temacie groomer? Zadzwon 96679331
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Agusia79 napisał:
Hej.nadal szukasz pracy w temacie groomer? Zadzwon 96679331

po 11 latach to chyba juz moze nawet nie zyc a co dopiero pracy szukac do strzyzenia psiakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok