Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

87 Postów
marek góral
(masejobe)
Początkujący
A TAK NA MARGINESIE KRÓLESTWO ZA KONIA- JEŚLI PRACODAWCA POWIE ŻE CI BĘDZIE WYSYŁAŁ ZŁOTÓWKI NA POLSKIE KONTO ZAMIAST KORON TEŻ SIĘ ZGODZISZ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Hiltonko w jednym mialas racje -karta do bankomatu jest wiarygodnym dokumentem tozszamosci poniewaz przy zakladaniu konta trzeba miec wszelkie dokumenty ktore tutaj zezwalaja nam na legalny pobyt i prace.
Nawiaze jeszcze do przesylania pieniedzy na konta poza granicami Norwegi- po uplywie pewnego czasu(kazdy informator to podaje)stajemy sie rezydentami podatkowymi w Norwegi! Czytajac to co podlega opodatkowaniu latwo zauwazyc ze,dywidendy,odsetki,wszelkie przychody rowniez uzyskane poza granicami kraju powinny byc uwzglednione w zeznaniu podatkowym i rozliczone wg zasad okreslonych w przepisach Noreskiego skatt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
pszemo PSZEMALSKI
(przemoh)
Wiking
Wypadało by tego nie skomentowac pani wszystko wiedzaca wiedzaca, no ale coz..........
1. prosba do ciebie o nie obrazanie nikogo bez wzgledu na to czy zgadzasz sie z jego podladami czy nie
2.na karcie kredytowej jest zdjecie i personnummer ( domyslam sie ze nigdy takowej nie widziałas bo musiałabyc spelnic kryteriaco jest nieosiagalne dla ciebie)
3 nie mów nikomu co ma robic to a propos tego ze mam sie nie wypowiadac
4 nie ma zamiaru nikogo pouczac po prostu nadinterpretujesz pewne rzeczy
5 skoro nie ma skrótu IC to pewnie i abstarkcja pozostanie dla ciebie skrot IQ
ostatni punkt nr 6 najlepiej cie po prostu zignorowac i zyczyc powodzenia w dalszym wylewaniu zolci na forum i forumowiczow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
Hilton napisał:


Marsjanie atakuja!!!
Maja nieproporcjonalnie duze glowki, pare twarzy, pare oczu i okularki, zeby nic nie umknelo.
Maly przelyk, a duze nienasycone zoladki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
marek góral
(masejobe)
Początkujący
CZEPILIŚCIE SIĘ TEGO ID JAKBYŚCIE BYLI Z POLICJI, I TAK JAK KTOŚ CHCE SPRAWDZIC WASZE DOCHODY WCHODZI NA SKATTELISTER I NIE MUSI WPISYWAĆ ŻADNYCH CYFR ITD. WYSTARCZY IMIĘ I NAZWISKO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
masejobe napisał:
A TAK NA MARGINESIE KRÓLESTWO ZA KONIA- JEŚLI PRACODAWCA POWIE ŻE CI BĘDZIE WYSYŁAŁ ZŁOTÓWKI NA POLSKIE KONTO ZAMIAST KORON TEŻ SIĘ ZGODZISZ?


Zgodze sie nawet na Chinska walute abym mogl placic rachunki i zyc a w ogolnym rozrachunku zebym wyszedl na tym do przodu!!
Nie zrozumiales tego co chcialem powiedziec.Osobiscie nie widzialem i nie slyszalem jeszcze o Norweskim pracodawcy ktory chcialby wyplacana pensje wysylac do innych krajow !!!! Wiaze sie to z wieloma rzeczami a glownym to sa podatki. Dlatego napisalem ze jezeli bylaby taka mozliwosc to Norwedzy juz dawno trzymaliby pieniadze na Kajmanach!!! Ale sa wyjatki jak moglismy zauwazyc jest ktos komu wysylano pieniadze do Polski!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
marek góral
(masejobe)
Początkujący
OD RAZU WIDAĆ PO ZAROBKACH CO I KTO MA TU DUŻO DO POWIEDZENIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
marek góral
(masejobe)
Początkujący
A JA SŁYSZAŁEM, JEŻELI TY NP. KRÓLESTWO ZA KONIA WYRAŻASZ TAKĄ ZGODĘ TO MOŻE BYĆ TO NAWET UKRAIŃSKA HRYWNA, JEŚLI CI TO PASUJE OCZYWIŚCIE PRZELICZONA WG. KURSU WALUTY W DANY DZIEŃ, O TAKICH CUDACH TEŻ WIEM BO NIEKTÓRZY NA TO SIĘ ZGADZAJĄ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
masejobe napisał:
A JA SŁYSZAŁEM, JEŻELI TY NP. KRÓLESTWO ZA KONIA WYRAŻASZ TAKĄ ZGODĘ TO MOŻE BYĆ TO NAWET UKRAIŃSKA HRYWNA, JEŚLI CI TO PASUJE OCZYWIŚCIE PRZELICZONA WG. KURSU WALUTY W DANY DZIEŃ, O TAKICH CUDACH TEŻ WIEM BO NIEKTÓRZY NA TO SIĘ ZGADZAJĄ




Jak wyzej!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
wioskowyglupek napisał:
Hilton napisał:


Maly przelyk, a duze nienasycone zoladki...


Marsjanie atakuja!!!
Maly przelyk, a duzy zoladek sprawia, nie potrafia sie w zaden sposob zaspokoic. W zwiazku z tym czuja sie wciaz nieszczesliwe. Ziemianie, uwazajcie, bo kazdy spontaniczny odruch dobroci wobec nich moze sie obrocic przeciwko Wam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok