Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
ponizej 3000 kr to chyba tylko kurnik mozna wynajac. Przeciez pokoj w oslo kosztuje ok 6000 kr to ja nie wiem jak ty chcesz ponizej 3000 kr do 60 km od Oslo. to jest nierealne

Pokoje kosztuja 4-5,5 tys poza oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:...ponizej 3000?...to naprawde za łóżko w pokoju i to daleko i w warunkach no cóż ...bez komfortu...ale podejrzewam ,ze chodzi o cokolwiek,żeby się odkuć troche...
Osobiście, obecnie jeszcze mieszkam na wsi, co każdy może sobie oficjalnie sprawdzić ponieważ podałem tutaj mój numer telefonu.
- Mieszkam w pokoju 14,5-m2 z małym balkonem, takich i podobnych pokoi jest na górze 5, na dole są dwie kuchnie i duży salon.
Jest normalna łazienka z wc, oraz dodatkowo osobne WC.
Do niedawna był Internet, jednak szlag go trafił po piorunach w lokalny przekaźnik.
Mieszkam tutaj 4-lata i 10-miesięcy.
- Przez 3-lata płaciłem po 2-tysiące za pokój, od prawie 2 płacę po 2,5- tysiąca plus prąd. Internet był w cenie czynszu.
Dlatego proszę NIE PISZ BZDÓR!.
- Norg dał wypowiedzenie, ponieważ najstarszy syn "dorobił" się potomka i przechodzi na swoje.
Szukam czegokolwiek ponieważ jestem przypisany do szpitala w AHUS, gdzie jeżdżę na zastrzyk co TRZY tygodnie, który tu jest w zakresie leczenia pooperacyjnego, a w polandii za każdy taki zastrzyk MUSIAŁ BYM PŁACIĆ prawie 1-tysiąc złotych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
ponizej 3000 kr to chyba tylko kurnik mozna wynajac. Przeciez pokoj w oslo kosztuje ok 6000 kr to ja nie wiem jak ty chcesz ponizej 3000 kr do 60 km od Oslo. to jest nierealne

Pokoje kosztuja 4-5,5 tys poza oslo


...nawet nie wiesz ,ile niektorzy placa za łózko w pokoju 4 osobowym...tak mieszka 1% Polaków w Oslo...2 łóżka piętrowe w pokoju...pokój ,żeby nie było...obskurny..z brudną kuchnią i zas..ną toaletą...ale blisko do Remy i przemyt czeka już w piątek po południu przed bramą z procentami...a micha dojeżdza z Polski co 2 tygodnie..prosie znaczy się... od czasu do czasu jeszcze rotacyjnie żonki wpadają w odwiedziny,tzn. żeby posprzątać chyba?,bo co może bidulka robić tam z mężusiem na kupie
...żywot rodaków na emigracji bywa okrutny ,ale rodzina i fumfle w Polsce o tym nie wiedzą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales

...


...przeciez tłumacze wyrażnie
...policz 4 chłopa x nawet 2500 a wyjdzie ci suma za pokój...złoty ynteres dla wynajmującego...!!!!!!
...oczywiście ,że to są tzw. meliny...10 chłopa w domu...tzn pijaków...

...kibel z rana...a co za problem ..jak to w większości obszczymurki
...dopchac sie do czajnika z termosami..to jest wyzwanie...
...albo ugotować coś ciepłego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Wiesz ty sie smiejesz ale mysle ze to jest popularne gdyz co na pokoj naprawde taka elita przychodzi czasem gdzie po 5 min rozmowy z delikwentem zastanawiasz sie skad sie taki margines spoleczny bierze. To takie meliny np jak ok 8 lat temu dom w Drammen z januszami sie spalil…glosna sprawa byla
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
Wiesz ty sie smiejesz ale mysle ze to jest popularne gdyz co na pokoj naprawde taka elita przychodzi czasem gdzie po 5 min rozmowy z delikwentem zastanawiasz sie skad sie taki margines spoleczny bierze. To takie meliny np jak ok 8 lat temu dom w Drammen z januszami sie spalil…glosna sprawa byla


..takich domów na peryferiach Oslo jest wiele ...Vinderen w Oslo...poza Lorenskog te okolice...Lier okolice...i tak zapewne dookoła miasta...
Ps... czesto pytają o piwnice ,która chcą koniecznie obejrzeć jeszcze przed obejrzeniem pokoju... ...można domyślić się po co ...napewno nie po to, by składować tam przetwory na zime
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
Riggman napisał:
Sam wynajmuje pokoje od wielu lat w Oslo i sumy typu 2,3 tys sa nieralne. Wynajecie domu w Oslo kosztuje 20-25 tys to zeby placic po 2 tys to chyba 10-12 osob by musialo mieszkac, kibel z rana to bylby meksyk

Gabrielu ten nor to chyba musial sie nad toba faktycznie ulitowac jak dal ci cos w takiej cenie zwlaszcza w Ski jak to kiedys tu pisales

...


...przeciez tłumacze wyrażnie
...policz 4 chłopa x nawet 2500 a wyjdzie ci suma za pokój...złoty ynteres dla wynajmującego...!!!!!!
...oczywiście ,że to są tzw. meliny...10 chłopa w domu...tzn pijaków...

...kibel z rana...a co za problem ..jak to w większości obszczymurki
...dopchac sie do czajnika z termosami..to jest wyzwanie...
...albo ugotować coś ciepłego...
Czy wy czytać nie potraficie i to ze zrozumieniem tekstu, czy tylko tak bazgrzecie dla zabicia czasu!?.
Nigdzie nie napisałem iż mieszkam z kimś w pokoju.
Pokoi na górze jest 5 i tyle też jest chłopów i każdy z nas płaci po 2,5 za pokój.
Razem za górę Norg Kasuje dychę.
Jest jeszcze gość na dole, który za swoje pokoje płaci 5- razem Norg za chałupę kasował 15-tys.
Dlatego też szukam podobnego pokoju i NIE W OSLO, o czym pisałem na początku w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Ogłoszenie jest nadal aktualne.
Poszukuję małego i taniego pokoju na 2-3 lata.
Więcej jak w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
HEI.
Nadal poszukuję pokoju, czegokolwiek, jednak jak w pierwszym poście w tym temacie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok