Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie macie sposoby na skuteczne oszczedzanie - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Jan Maryjan Szymon K.... Kasia K boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. kmg gz Dominik Przyborowski patryk321 Taba (1440 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Jak w temacie. Niby nie zarabiam tak niewiele ale jednak pieniadze przeciekaja mi przez palce i zastanawiam sie jakie są sposoby na skuteczne oszczedzanie.

W jaki sposób Wy oszczędzacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KamilaGwiazdowska napisał:
Jak w temacie. Niby nie zarabiam tak niewiele ale jednak pieniadze przeciekaja mi przez palce i zastanawiam sie jakie są sposoby na skuteczne oszczedzanie.
W jaki sposób Wy oszczędzacie?
Nie kupuję ani za dużych ani też za małych butów. Tylko takie w sam raz.
Dlatego oszczędzam na zbytkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
daj juz spokoj
...kaja majkowska zaraz ci odpowie ..twoj drugi profil...a potem ten trzeci..spokojna twoja rozczochrana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
wiecej zarabiac
a na powaznie to zaczac od malych krokow np
Wszyscy placimy karta za zakupy a zapomina sie ze kazda tranzakcja kosztuje ok 1,5 korony jako haracz dla banku. Mozna temu zaradzic placac za wszystko karta kredytowa gdzie nie ma czegos takiego. do tego robisz stale zlecenie na karte i ok 2-3 tys kr w kieszeni za taka duperele

Do tego np Sparebank1 ma teraz promocje ze jak masz karte kredytowa Mastercard ( niestety nie LØ favør) to masz 1 % cashback. kosztuje to chyba 10 kr na miesiac to sa kolejne 1,5-2 tys roczne oszczednosci

Te 2 przyklady nic nie zmieniaja w naszych przyzwyczajeniach zakupowych bo dalej placi sei karta ale to male kroki ktore procentuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
daj juz spokoj
...kaja majkowska zaraz ci odpowie ..twoj drugi profil...a potem ten trzeci..spokojna twoja rozczochrana
Jeżeli ten tekst, jest w moją stronę, to nie trafiłeś kulą nawet w płot, a jedynie w gówno.
I tyle w tym twoim temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
1. Zorganizuj skarbonkę. Gdy idziesz na zakupy i płacisz gotówką, kasjerka wydaje drobniaki, pięciozłotówki, 50groszówki itp. Osobiście raz w tygodniu robię przegląd portfela i wykładam te drobniaki i wrzucam do skarbonki. Uwierz mi, że grosz do grosza i całkiem niezła sumka się uzbiera. Można również założyć sobie konto oszczednościowe oraz co miesiąc ustalić na niego przelew stały. Wiele kont ma cos takiego www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/
2. Zainstaluj aplikacje BLIX, są tam aktualne gazetki, promocje znanych i popularnych sklepów, np Biedronka, Lidl, Rossmann. Jeśli jest coś na mega dobrej promocji, kup więcej na zapas. Robię tak z kosmetykami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok