Witam.Moze ktoś się orientuję, czy w okresie permiteringu z powodu koronawirusa, można wyjechać do Polski i utrzymać wypłaty świadczeń, czy trzeba przebywać na terenie Norwegii?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
1 NOK
Witam. W mieszkaniu dwupokojowym pokoj do wynajecia dla osoby ceniacej spokoj i prywatnosc od 1 sierpni .Wielkosc 15m kw.6200 koron miesiecznie.Ogrzewanie ,ciepla woda i internet w cenie mieszkania .Prad 150-200koron mesiecznie max.Blisko centrum.Wiecej informacj dla zainteresowanych tef.+4799884592 lub+4796678686 Rødstuveien 8