Witam.Moze ktoś się orientuję, czy w okresie permiteringu z powodu koronawirusa, można wyjechać do Polski i utrzymać wypłaty świadczeń, czy trzeba przebywać na terenie Norwegii?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
1 NOK
Tłumacz stron internetowych Chcesz wyróżniać się spośród innych firm? Coraz więcej Twoich klientów pochodzi z Norwegii? Chcesz zwiększyć rozwój swojej firmy? Skontaktuj się z Nami! Pomożemy Ci w przetłumaczeniu strony internetowej na język norweski. Jakie korzyści osiągniesz? Twoja firma otworzy się na rynek norweski, Zdobędziesz szanse na zyskanie dodatkowych profitów, Stworzymy nową, odświeżoną wizytówkę Twojej firmy. Tłumaczenia stron>> Nie zmarnuj takiej szansy! Otwórz się na większą liczbę odbiorców. Dzięki ...