Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Eksport Dag Penger do PL A Umowa na 20% - Norwegia

Czytali temat:
Bondo Waszkiewicz Zbigniew Karpinski MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo wiewiorek Natalia Ad michalm85 Smolami bogdan.stolarz (1045 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
Dzien dobry ️ ‍️

Pisze ponieważ mam dwa pytania i moze ktos mial podobna sytuacje i moze bedzie wstanie podpowiedziec jak sie odniesc. Nav jednoznacznie nie odpowiedzial mi na pytanie.

Jesli pracownik ma umowe stala - 20% do czerwca 2020. To czy jest szansa ze søknad PDU2 - eksport dag penger do kraju rodzinnego bedzie pozytywnie rozpatrzony przez Nav.

Pytam sie poniewaz pracodawca nie chce rozwiazac umowy ze swojej strony

Osoba, ktora mam podpisana umowe z pracodawca na 20% fast i przykladowo pracodawca nie mam pracy przez okres 4 tygodni. Czy jest opcja otrzmywania dag penger pomimo, ze na swoim planie aktywnosci Nav
,,Jobb jeg har nå"
mam zaznaczona informacje ze mam prace obecnie na 20% Czy w takim przypadku taka osoba otrzyma dag penger z Nav?

Z gory dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli jest Pan wstanie dostarczyć do NAV dokument od pracodawcy, w którym wyszczególnione jest, że nie ma Pan chwilowo zleceń i mimo trwającej umowy nie otrzymuje Pan wynagrodzenia, to jest możliwość zawnioskowania o dagpenger w Norwegii. To, czy zostanie Panu przyznany zasiłek zależne jest od osoby z NAV rozpatrującej podanie. Sugerujemy zawnioskowanie o zasiłek.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok