Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zasiłek dla bezrobotnych - Norwegia

Czytali temat:
8 Postów
Adamwp
(Adamwp)
Wiking
Wie ktoś jak obliczyć wysokość zasiłku dla bezrobotnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Adamwp napisał:
Wie ktoś jak obliczyć wysokość zasiłku dla bezrobotnych
NAV sam automatycznie to oblicza, to żadna tajemnica.
To co NAV obliczy i wypisze na oficjalnej decyzji, NIKT nie jest w stanie podważyć.
Dlatego też moim zdaniem bezsensem jest tutaj rozdzielać włos na cztery części, skoro wszystkie dane są jawne i podane na stronie NAV w zakładce bezrobotne.
Nawet nie trzeba się logować, by wszystko przeczytać samemu bez forumowych pomagierów!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
Oj tak,stary Gabriel siedzi tu na zasilku ladne kilkanascie lat ,a moze dluzej.Lepszego specjalisty w tym temacie nie uswiadczysz.Jego slowo ,jak wyrocznia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Oj tak,stary Gabriel siedzi tu na zasilku ladne kilkanascie lat ,a moze dluzej.Lepszego specjalisty w tym temacie nie uswiadczysz.Jego slowo ,jak wyrocznia.
Nawet gdyby to co piszesz, było prawdą, to za darmo nie siedzi, by dostać bezrobotne, trzeba najpierw na to świadczenie zapracować.
Poza tym, żadna to przyjemność być bezrobotnym za ~60% tego co się wcześniej wypracowało.
A chce się dalej pracować, tylko firma do dupy.
Ewentualnie trafia się na młodych przygłupów z podkarpacia, którzy zamiast pracę szanować, to tyrają za trzech i po 10-11 godzin non stop, śniadania jedząc na konstrukcji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok