Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

SergelNorge - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty Kasia K Łukasz Łukasz Ikett Personalpartner wiewiorek Mirek75 sebastian_34 Onty_Ja_Gabriel_3. (1064 niezalogowanych)
6 Postów
Łukasz Łukasz
(Lukas92)
Wiking
Witam. mam problem odnośnie spłaty mandatu. otóż byłem w 2017 roku w norwegii rekreacyjnie troche na czarno pracowałem itp trwało to około miesiąca. dostałem mandat gdyż na bilecie z nsb wsiadłem w flytoget jadąc z Sandviki do Oslo S. mandat wynosił 940 nok i miałem dłuższy czas na spłatę ale po krótkim czasie wróciłem do polski. mieszkałem z kolegą który załatwił mi pokój i podałem tamten adres przy wydawaniu mandatu. więc wszystkie formalności pewnie przychodziły tam. podałem tez swoj numer norweski który był zarejestrowany na szwagra. wróciłęm do norwegii 11 czerwca 2018 i tego dnia dostałem d nummer itp pracowałem legalnie pozniej troche na czarno itp. dziś dostałem sms z jakiejś firmy chyba windykacyjnej "SergelNorge" o spłacie zadłużenia w wysokości 11700 nok załamełem się. gdyż nie miałem żadnego kontaktu z kolegą od tamtej pory. zadnych wiadomosci sms. ani nic na adres zamieszkania. mozna coś z tym zrobić jeszcze by nie płacic tej kosmicznej kwoty ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Lukas92 napisał:
Witam. mam problem odnośnie spłaty mandatu. otóż byłem w 2017 roku w norwegii rekreacyjnie troche na czarno pracowałem itp trwało to około miesiąca. dostałem mandat gdyż na bilecie z nsb wsiadłem w flytoget jadąc z Sandviki do Oslo S. mandat wynosił 940 nok i miałem dłuższy czas na spłatę ale po krótkim czasie wróciłem do polski. mieszkałem z kolegą który załatwił mi pokój i podałem tamten adres przy wydawaniu mandatu. więc wszystkie formalności pewnie przychodziły tam. podałem tez swoj numer norweski który był zarejestrowany na szwagra. wróciłęm do norwegii 11 czerwca 2018 i tego dnia dostałem d nummer itp pracowałem legalnie pozniej troche na czarno itp. dziś dostałem sms z jakiejś firmy chyba windykacyjnej \"SergelNorge\" o spłacie zadłużenia w wysokości 11700 nok załamełem się. gdyż nie miałem żadnego kontaktu z kolegą od tamtej pory. zadnych wiadomosci sms. ani nic na adres zamieszkania. mozna coś z tym zrobić jeszcze by nie płacic tej kosmicznej kwoty ?Coś tu jest nie tak, czy dokładnie zrozumiałeś ich roszczenie? Co piszą w podstawie roszczenia, za co masz to roszczenie. Pierwszy raz słyszę o takiej firmie windykacyjnej. Na stronach w necie natomiast ta firma zajmuje się ogólnie ściąganiem niepłaconych świadczeń telewizyjnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Powinieneś otrzymać dokładne zestawienie roszczeniowe w którym powinno znajdować się wyjaśnienie, skąd jest taka a nie inna suma końcowa.
Pamiętaj iż ta firma może wejść tobie na wynagrodzenie lub przekazać roszczenie do urzędu skarbowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
sebastian_34
(sebastian_34)
Wiking
Bądź konsekwentny i to tez olej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok