Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przelew z Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
ona26
(ona26)
Wiking
Witam nie bytuje w Norwegii nie posiadam tez kont ani znajomosci jezyka.Pytanie dotyczy przelewu.
Wyszedl z banku Nordea o 11 w poniedzialek kiedy mozna spodziewac sie ze przelew dotrze?
Mam bank millenium.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Ktoś cię robi uja, przelewy idą szybko Maks 24 godziny. Ja wysyłam o 6 rano z DNB i jest w Alior Bank o 12 tego samego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
S83 napisał:
Ktoś cię robi uja, przelewy idą szybko Maks 24 godziny. Ja wysyłam o 6 rano z DNB i jest w Alior Bank o 12 tego samego dnia

...bredzisz lub zaplaciles za expres przelew
...zwykly przelew np. z DNB do PKO BP trwa min. 2 dni robocze
...Ps. warto zaczeka do piatku a potem osoba wysylajca ,,piniadz,, niech reklamuje na infolinii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ona26
(ona26)
Wiking
Dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
...bredzisz lub zaplaciles za expres przelew
...zwykly przelew np. z DNB do PKO BP trwa min. 2 dni robocze
...Ps. warto zaczeka do piatku a potem osoba wysylajca ,,piniadz,, niech reklamuje na infolinii[/quote]
Ja pier..le co za naród jak by to był ekspres to bym chyba napisał. Z DNB do Alior Bank przelew wysłany przed 6 rano o 12 jest na koncie Aliora i kosztuje 30 nok. Jest tak od kilku miesięcy do innych banków max 24 h. Chyba że jakiś BOŚ lub inny wynalazek ma dłuższy czas. Ps. 5 dni to te pieniądze pewno kurier wiezie do polskiego oddziału . Ogólnie jest tak od kilku miesięcy w DNB
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok