Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...no i sie wyjasnilo
...wg mnie popelniles duzy blad blefujac z tymi..melonami
...no bo kto pomoze bogatemu..
...no chyba ze jak napisales... byle jaka praca,byle gdzie, ...za darmo tez moze byc?
...niejeden sie przekonal pracujac tutaj dla rodakow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Larp)
Wiking
Masochistą nie jestem więc dla Polaka bym nie pracował, tym bardzie za granicą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...a jak myslisz ?
...w jakim czasie zarobiłbyś na takie mieszkanie w Oslo?
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Larp)
Wiking
10 lat pracy z nadgodzinami i spania w baraku, albo pokoju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Larp napisał:
10 lat pracy z nadgodzinami i spania w baraku, albo pokoju.

Kolego zejdź na ziemię, mieszkanko byle jakie w centrum Oslo to ok 4000000 nok czyli rocznie musiał byś odłożyć 400000 nok a ty nawet tyle na czysto nie zarobisz. Także żyj marzeniami dalej będzie łatwiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...prowokowałem ...pytając ile czasu potrzebujesz.. .
...nawet nie ma ciebie w No a juz zarabiasz
...można ?można!
...przypomina mi to gruszki na wierzbie a la american way*amway
......od melonów do balonów
...z gumy do żucia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Larp)
Wiking
Trochę przesadziłem, ale chyba za mniej niż 35k NOK miesięcznie do ręki nikt z łóżka nie wstaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Larp napisał:
Trochę przesadziłem, ale chyba za mniej niż 35k NOK miesięcznie do ręki nikt z łóżka nie wstaje.

Dalej bujasz w obłokach, myślisz że będziesz robił cały czas nad godziny i będzie kasa ci leciała. Podatki cię zjedzą i tyle, a po drugie firmy co dają pracować ile się chce poprostu lipnie płacą i ludzie nadrabiają to godzinami, jak dostaniesz dobrą stawkę to 7,5 h i do domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

()
Wiking
Myślałem żeby znaleźć jakiegoś norweskiego Janusza, który by płacił minimalną na papierze, ale nadgodziny pod stołem nieopodatkowane i do oporu. Dodatkowo na boku coś kręcić szukać co ludzie potrzebują mieć zrobione wokół domów, jakieś malowania, ogrodzenia itp i też za czysty cash.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
napisał:
Myślałem żeby znaleźć jakiegoś norweskiego Janusza, który by płacił minimalną na papierze, ale nadgodziny pod stołem nieopodatkowane i do oporu. Dodatkowo na boku coś kręcić szukać co ludzie potrzebują mieć zrobione wokół domów, jakieś malowania, ogrodzenia itp i też za czysty cash.
Takim januszą to 100 nok/h płacą a i nieraz nie zapłacą . Na płotach i trawnikach też kasy nie zrobisz bo konkurencjia wysoka a zarobek niski. Poprostu albo ktoś ci pierdół naopowiadał albo masz coś nie teges pod deklem. A i w Norwegii jest parcie na obieg bez gotówkowy to i podstołem ci może zmarszczyć . Tak bez urazy ale kolego jak zarobisz na początek że 24000 nok na miesiąc to będziesz szczęśliwy, zapłacisz 5000 nok za pokój i ci trochę jeszcze zostanie. Życzę powodzenia a 36000 nok na konto biorę ja przy stawce 301,5 nok/h i 17000nok idzie na podatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok