Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wymiana banknotów - Norwegia

2 Posty
Jakub -
(Obik)
Wiking
Cześć, jako że w Polsce nie mozna juz wymieniac starych banknowów o nominale 200 NOK, badz jest to nieoplacalne, stąd pytam czy jest ktos kto wybiera sie w najbliższym czasie do Norwegi, i czy nie wymienił by kilku starych banknotów 200 NOK na nowe, jako że w Norwegii nie robią z tym problemu, i w bankach wymieniaja od ręki. Póki co pytałem w norweskich oddziałach bankowych w Polsce, w naszym kraju nie prowadzi sie juz takiej wymiany, mozliwe jest to tylko w Norwegi, więc może ktoś był by chetny wymienic ste banknotami, ew odkupić po korzystnym kursie, powiedzmy 0,38.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
iza ra
(izara)
Początkujący
Od chyba 31 maja tez te banknoty są już nie przyjmowane . Z tego co wiem za wymianę liczą sobie 30 nok tylko nie wiem czy od 100 nok czy 200 nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jakub -
(Obik)
Wiking
ok, dzieki wielkie za info, mi telefonicznie podali informacje ze wymienia od tak, przejdę sie jutro do DNB banku i zapytam osobiście jak to dokładnie wygląda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Obik napisał:
ok, dzieki wielkie za info, mi telefonicznie podali informacje ze wymienia od tak, przejdę sie jutro do DNB banku i zapytam osobiście jak to dokładnie wygląda

www.mojanorwegia.pl/biznes-i-gospodarka/...-wymienic-14525.html
Zgłoś wpis
19 Postów
Piotr Koczkodaj
(Koczko)
Wiking
Skąd w pl jesteś i ile masz do sprzedania starych koron?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...osoba ma może 600 koron do wymiany
...bo nie ma jej w Norwegii
...zaden biznes nawet dla kogoš z tej samej wioski...
...powinien oddac to za darmo..
...zeby tylko ktos chcial to wziazc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok