Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
Wszystko spoko pisałem tylko o swoim doświadczeniu. Jak przyjechałem do Anglii to poszedłem tam gdzie było zapotrzebowanie na ludzi. Wiem że skończę na najniższym stanowisko z powodu braku znajomości języka ale chce pracować jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy i szybko się uczę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
O to właśnie wszystkich was tu pytam, jak wygląda sprawa z pracą w jaka branże najlepiej iść i co jest wymagane lecz mało kto udziela przydatnych informacji a tylko krytykuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Masz problem bo nie potrafisz samodzielnie obserwowac rynku pracy, i tego forum. I wyciagac wnioskow. Szybko sie uczysz, mowisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
Na forum widzę ogłoszenia tylko w branży budowlanej ale to chyba nie znaczy że nic innego nie istnieje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Naucz sie czytac ze zrozumieniem ogloszenia pracy. Wypisz, tlumacz sobie wszystkie slowa/wyrazenia. Nawet ogloszenie -praca w Mcd- jest po norwesku- i przyda sie podstawowa znajomosc norweskiego.

www.finn.no/123349220

Kolega znalazl tu taka prace jako sprzedawca kawy ale po kilku dniach rzucil ja bo dostawal 20% utargu ( mimo umowy o prace full time i stawka minimalna) i musial dorzucac ze swojej kieszeni czesto na lozko w Anker hostelu. Potem go wyslalem na farme truskawkowa i chlopak przynajmniej mial spanie za free i sobie zarobil pierwsze 10k nok. Poczatki moga byc trudne dla poczatkujacego emigranta.
Dodam ze Gabriele nie znal zadnego slowa po norwesku i sprzedawal kawe na deptaku w Aker Brygge..

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Thejones0 napisał:
O to właśnie wszystkich was tu pytam, jak wygląda sprawa z pracą w jaka branże najlepiej iść i co jest wymagane lecz mało kto udziela przydatnych informacji a tylko krytykuje.
Wymagane jst wyksztalcenie, najlepiej zawodowe, i najlepiej zwiazane z branza budowlana, poparte papierami i najlepiej jeszcze doswiadczeniem. Wtedy to pewnie nawet bez norweskiego dostaniesz prace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok