Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
I tak się martwię bo przyjeżdżam z końcem miesiąca plus nie znam norweskiego nie mam znajomych ani nic.. jestem dobrym może nawet bardzo dobrym barista ale duzo niewiadomych

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Pabllo31
(Pabllo31)
Wiking
Niby okres wakacyjny łatwiej o pracę a 2 temu właśnie w wakacje zwiedziłem z 20 firm i nigdzie nie było kadrowego wszystko na wczasach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
a czym w ogole sie zajmujesz zawodowo ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
Jestem barista z 3 letnim doświadczeniem. Martwię się o to że angielski nie wystarczy i wszędzie będą wymagać norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
wiesz no branza gastronomiczna to niezbyt dobre zarobki, ok 150 kr placa. Pozatym do kontaktu z klientem to norweski wiec raczej na budowie skonczysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
Szczerze mówiąc obojętne mi gdzie będę pracował byle by robota była, doświadczenie z mam w gastro więc o tym wspominałem. Np w Starbucks osoba robiąca kawę nie ma kontaktu z klientem tylko robi kawę więc zobaczy się
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
jesli dobrze znasz angielski to idz do mcdonald
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Thejones0
(Thejones0)
Wiking
Mieszkam 3 lata w Anglii jestem supervisor'em w kawiarni mam codziennie do 4 osób pod sobą więc coś tam gadam. A wiesz jak wygląda proces rekrutacji i jak płacą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
wejdz na strone i poczytaj, nie moja branza wiec nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
napisał:
Mieszkam 3 lata w Anglii jestem supervisor\'em w kawiarni mam codziennie do 4 osób pod sobą więc coś tam gadam. A wiesz jak wygląda proces rekrutacji i jak płacą?
Niestety tutaj bez norweskiego szefem nie bedziesz. Moze nawet nie znajdziesz w ogole pracy. W koncu chetnych do takiej pracy zawsze jest wiecej niz stanowisk, szczegolnie ze praca w godzinach wieczornych swietnie nadaje sie dla studentow.

Osobiscie zawsze dziwia mnie ludzie, ktorzy majac dobra prace szukaja gorszej w innym miejscu. I dlaczego - dla kilku groszy wiecej?

Trzeba sobie porownac, jak wyglada zapotrzebowanie/rynek w Anglii i Norwegii. W Norwegii mieszka cos maks. 5 milionow, zima przez pol roku i wysokie ceny. Bary, kafejki, hotele i sklepy sa branza, w ktorej jest najwiecej bankructw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok