Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Feriepenger å sykemelding - Norwegia

Czytali temat:
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Hejo.
Pracuję w Norwegii od trzech lat, lecz od stycznia tego roku jestem na zwolnieniu lekarskim gdyż uległem wypadkowi. Czy w moim przypadku w czerwcu otrzymam feriepenger? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
feriepenger od sykepenger liczone jest za 48 dni twojej wyplaty lchorobowego iczone jako 10,2 % wiec duzo tego nie bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
nikolaistefani napisał:
Hejo.
Pracuję w Norwegii od trzech lat, lecz od stycznia tego roku jestem na zwolnieniu lekarskim gdyż uległem wypadkowi. Czy w moim przypadku w czerwcu otrzymam feriepenger? Pozdrawiam


Ostatnio o feriepenger pojawił się artykuł, znajdziesz tam odpowiedź : www.mojanorwegia.pl/praca-i-pieniadze/fe...urlopowym-14578.html
Zgłoś wpis
59 Postów
Nikolai Stefani
(nikolaistefani)
Nowicjusz
Witam. Piszesz że dużo tego nie będzie na ostatnim lønn slipp z maja man 42000 nok więc już nie rozumiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony jony
(jony1925)
Wiking
Bo to jest suma za zeszły rok Która wyrobiłeś Tak dostaniesz tą sume w lipcu Za ten rok otrzymasz w przyszłym roku za zwolnienie lekarskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok