Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ile kosztuje utrzymanie jednej osoby w Norwegii - Norwegia

6 Postów
mateusz1609
(mateusz1609)
Wiking
Ile jestem w stanie wydać przy mega skromnym życiu w ciągu miesiąca ? ...dziękuje za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
nic...postawisz sobie namiot a to w norwegii dozwolone byle 150 m od zabudowan, teraz w sam raz metr sniegu to nie bedzie wialo, do roboty bedziesz jezdzil na gape bo mozna, jesc mozesz pietki z chleba z automatu z Kiwi, warzywa sa w smietnikach w kazda niedziele wiec masz witaminy, kapac mozesz sie w przereblu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
mateusz1609 napisał:
Ile jestem w stanie wydać przy mega skromnym życiu w ciągu miesiąca ? ...dziękuje za odpowiedzi

...powinni ci podpowiedziec zaraz
...chyba ze sie wstydzą
...wiecej wydaja na alko z przemytu
,...niz na utrzymanie
..niektórzy
...Ps.jak nie pijesz,nie palisz
...to przezimujesz jakos...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(slawekg83)
Stały Bywalec
Jak wyśpisz się w noclegowni dla bezdomnych i czerwony krzyż cię nakarmi to nic nie wydasz a i jeszcze paczkę żywnościową otrzymasz . A na serio jak masz skromny budżet to nabierz żywności z Polski która się szybko nie psuje i tyle . Tu też jest tani chleb i parówki za parę kr , tylko czy zdrowia nie szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
te parowki to jakis zart , mam taka nadzieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
hankamilan
(hankamilan)
Wiking
.Ile... to bardzo indywidualna sprawa...zalezy czy chcesz/musisz kupowac najtansze produkty, czy duzo jesz miesa, ...czy chodzi ci o gotowe produkty czy bedziesz sobie gotowal?czy podac ci ceny chleba, mleka?
Moge ci napisac ile ja wydaje na.miesiac na spozywke gotujac samemu i jedzac mieso raz w tygodniu, raz/dwa razy na tydzien rybe, poza tym duzo kasz, soczewicy, ciecierzycy, makaronow z warzywami, generalnie staram sie kupowac zdrowe i dobre jakosciowo produkty.
W kwesti parowek, wedlin, najtanszego jedzenia to nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
no dobra

dojazd w oslo, na miesiac sieciowka 740 kr
wynajecie pokoju 4000-6000 kr plus mies kaucji
zarcie w sklepie po najmniejszej lini oporu to chleb 7 kr, makaron ok 10 kr, maka 18 kr, do tego pomidory w puszcze, fasolki i inne bzdety do 10 kr za puszke, z warzyw marchew 10 kr za kg, cebula tyle samo, pieczaki 7 kr za paczke, pyry ok 10 kr, jakas szynka chyba Bogster czy jakos tak 20 kr(cos w stylu naszej konserwewej), wedliny i sery ceny od 20 kr, serki od 10 kr, w kazdym sklepie sa promocje typu wychodzaca data to mozna kupic conieco za pol ceny....

generalnie jak pochodzisz to na upartego za 500 kr sie wyzywisz na miesiac ale dieta bardzo uboga w wartosci spozywcze, we wrzesniu jest zatrzesienie grzybow w lasach to koszty odchodza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
To wszystko zalezy również ile masz kg i ile potrzebujesz zjeść w ciągu miesiąca.. samo życie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
torsdag4 napisał:
no dobra
dojazd w oslo, na miesiac sieciowka 740 kr
wynajecie pokoju 4000-6000 kr plus mies kaucji
zarcie w sklepie po najmniejszej lini oporu to chleb 7 kr, makaron ok 10 kr, maka 18 kr, do tego pomidory w puszcze, fasolki i inne bzdety do 10 kr za puszke, z warzyw marchew 10 kr za kg, cebula tyle samo, pieczaki 7 kr za paczke, pyry ok 10 kr, jakas szynka chyba Bogster czy jakos tak 20 kr(cos w stylu naszej konserwewej), wedliny i sery ceny od 20 kr, serki od 10 kr, w kazdym sklepie sa promocje typu wychodzaca data to mozna kupic conieco za pol ceny....
generalnie jak pochodzisz to na upartego za 500 kr sie wyzywisz na miesiac ale dieta bardzo uboga w wartosci spozywcze, we wrzesniu jest zatrzesienie grzybow w lasach to koszty odchodza



...tak to wyliczyłeś
...że chłopak będzie potrzebował
...wsparcia
...Czerwonego Krzyża
...i
...Armii Zbawienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
Mega skromnym to nie wiem, ale średnio 100kr/dzień na jedzenie to jest wystarczająco. Słyszałem przypadki o 500kr/msc, ale to dużo z Polski było przywiezionych. No i długo tak nie pociągniesz na słabym jedzeniu, ojca oszukasz, matkę oszukasz, ale organizmu nie oszukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok