Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Egenmelding - Norwegia

Czytali temat:
15 Postów
Pytor07
(Pytor07)
Wiking
Hej,
firma zmieniła procedurę związaną z obiegiem dokumentów dotycząych egenmeldinga, o której ja nic nie wiedziałem. Teraz odpisują mi ze jest nowa procedura i nie postąpiłem zgodnie z nią i mi nie zapłacą. Do kogo moge to zgłosić?,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...do Inspekcji Pracy i twojego Związku Zawodowego...
...jakkolwiek muszą ci wypłacić pieniądze..
...błąd jest po ich stronie
...bo ciebie nie przypilnowali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Pytor07 napisał:
Hej,
firma zmieniła procedurę związaną z obiegiem dokumentów dotycząych egenmeldinga, o której ja nic nie wiedziałem. Teraz odpisują mi ze jest nowa procedura i nie postąpiłem zgodnie z nią i mi nie zapłacą. Do kogo moge to zgłosić?,

Do nikogo. Jak sie zmieniaja procedury, to na ogol jest albo wspolne zebranie, albe zebranie samego oddzialu, albo dostaje sie mail i jest sie o tym informowanym. Jak udowodnisz, ze nic takiego nie bylo, to moze udaloby ci sie cos odzyskac. No i zawsze pierwsza istancja to szef. Jak on sie nie zgodzi, to watpie, czy czos wywalczysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
polskonorski
(polskonorski)
Wiking
Elise napisał:
Pytor07 napisał:
Hej,
firma zmieniła procedurę związaną z obiegiem dokumentów dotycząych egenmeldinga, o której ja nic nie wiedziałem. Teraz odpisują mi ze jest nowa procedura i nie postąpiłem zgodnie z nią i mi nie zapłacą. Do kogo moge to zgłosić?,

Do nikogo. Jak sie zmieniaja procedury, to na ogol jest albo wspolne zebranie, albe zebranie samego oddzialu, albo dostaje sie mail i jest sie o tym informowanym. Jak udowodnisz, ze nic takiego nie bylo, to moze udaloby ci sie cos odzyskac. No i zawsze pierwsza istancja to szef. Jak on sie nie zgodzi, to watpie, czy czos wywalczysz.
Święta prawda, jednak polski rbobotniko niewolnik nie bierze w takich SPĘDACH udziału, ponieważ szkoda mu stracić cennej wymiernie finansowo godziny- dwóch, pomimo tego iż i tak takie szkolenie jest darmowe- płatne nawet gdyby trwało i pięć godzin.
I tak dalej, dalej bez zasadniczych zmian , które i tak nie trafią do zwykłego wolnego polskiego wolnego niewolniczego robola, którego można poznać po głowie ogolonej na łyso, jakby przed chwilą opuścił polski kryminał po 5 latach odsiadki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Ja mysle ze powinien dostac odszkodowanie. Za to ze sie martwi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok