Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ile czasu na wyrobienie fødselsnummer - Norwegia

106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
Witajcie,

orientujecie się może, ile czasu Skatteetaten ma na wyrobienie numeru identyfikacyjnego (fødselsnummer) ? Złożyłem wniosek już trochę ponad 4 tygodnie temu i dalej cisza... Byłem w swoim oddziale i mi odpowiedzieli, że wysłali wniosek do głównej siedziby, ale oni maja dużo pracy i się nie wyrabiają dlatego to tak długo trwa...
Coś mi się w to nie chce wierzyć. Nie jest tak, że mają 4 tygodnie na odpowiedź ? Jak wyrabiałem D-nummer to dostałem go po 1 tygodniu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adrian i Wioletta H
(AdrianWioletta)
Wiking
Dokładnie nie pamiętam ale chyba około 2 tygodni się czeka i przychodzi to listownie.A w Skatteetaten to normalne że czasami się przedłuża oczekiwanie na odpowiedź.Tak jak napisałeś spowodowanie jest to dużą ilością wniosków.Chociaż 4 tygodnie to trochę dziwne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jola p
(jola3636)
Wiking
Na dzień dobry w skatte mówią, że to będzie trwało między 4 do 6tygodni. W moim przypadku było to 5 tygodni. Właściwie najpierw dostałam list z helfo o moim lekarzu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów
XY YZ
(Watrobka89)
Początkujący
jola3636 napisał:
Na dzień dobry w skatte mówią, że to będzie trwało między 4 do 6tygodni. W moim przypadku było to 5 tygodni. Właściwie najpierw dostałam list z helfo o moim lekarzu.
A no to tak jakbym jeszcze był w ramce 4-6 tygodniowej, więc powinienem dostać niedługo jeszcze w starym roku.
A ten list z Helfo to w jakim celu ? Jaki lekarz przysługuje ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adrian i Wioletta H
(AdrianWioletta)
Wiking
Nie jaki przysługuje. Helfo wyznacza ci lekarza rodzinnego w twojej przychodni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Karolina Lalak
(Carla Donna)
Wiking
ja sobie wybierałam sama lekarza na stronie altinn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok