Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Stagu
(Stagu)
Wiking
Ponowne "otrzymanie blach" nie kosztuje 1600 kr tylko nic.
Zapłacisz 120 kr za produkcję nowych tablic (ok. 3-4 dni oczekiwania) jeżeli blachy w SV przeleżały dłużej niż 6 miesięcy (wtedy są niszczone).
Oczywiście by zamówić lub odebrać tablice potrzebne jest ważne EU i ubezpieczenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Stagu napisał:
Ponowne \"otrzymanie blach\" nie kosztuje 1600 kr tylko nic.
Zapłacisz 120 kr za produkcję nowych tablic (ok. 3-4 dni oczekiwania) jeżeli blachy w SV przeleżały dłużej niż 6 miesięcy (wtedy są niszczone).
Oczywiście by zamówić lub odebrać tablice potrzebne jest ważne EU i ubezpieczenie.
Niestety, jednak jak tablice są zdejmowane przez Statens, na wniosek policji, to tyle właśnie wtedy kosztowało ponowne założenie tych samych tablic.
To co ty piszesz dotyczy jedynie legalnego wyrejestrowania auta w terminie obowiązywania przeglądu i ubezpieczenia i oddania tych tablic do urzędu.
Nie wiem jak jest teraz, jednak kiedyś nie trzeba było tablic odwozić do urzędu tylko trzymało się zdjęte w bagażniku.
Ja tak miałem w 2009 roku i tablice były zdjęte przez ponad rok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok