Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

862 Posty

(6e6)
Maniak
tak tylko ze ten kurs generalnie to jest dla tych co na zasilku siedza, oni maja pierszenstwo...ale ten kurs w ogole jest marnej jakosci, kiedys znajomy byl..20 osób gdzie moze 2 chca sie uczyc, reszta ma to totalnie w dupie. Idz sobie na 'språkkafe' one sa za darmo organizowane przez Røde Kors czyli czerwony krzyz. Sa poziomy del 1, czy del 2, siadacie sobie w 2,3 osoby w kilku grupkach. jedna z osob jest dobra w norweskim i sobie dyskutujecie o dupie marynie a ona poprawia...naprawde to polecam. Inna opcja to sa te deichman bibliotek. rejestrujesz sie. bierzesz sobie jakis kursik norweskiego do wypozyczenia i kliku klik. Tego jest duzo naprawde. Tylko nie wiem czy na d nummberze mozna bo ja mialem staly od poczatku wiec nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Bartosz Solarek
(BartoszSolarek)
Wiking
Dzieki za info Na pewno skorzystam, mam ksiazki dla poczatkujacych z PL, musze opanowac chociaz podstawowe slownictwo wtedy moge isc do czerwonego krzyza i cos probowac bo siedziec i ani be ani me to bez sensu. Najpierw trzeba miec jakis zasob slow wykuty Najwazniejsze zeby zaczac
Zdaje sobie sprawe ze moze byc ciezko z praca, no ale teraz chociaz mam dwa razy wieksze szanse na znalezienie czegos majac mozliwosc isc gdzies na magazyn i do kantyny czy restauracji.
Niemniej jendak dzieki za pomoc zarowno dot. potwierdzenia uprawnien jak i mozliwosci nauki jezyka/miejsc gdzie warto zlozyc CV, jestem wdzieczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Bartosz Solarek
(BartoszSolarek)
Wiking
Witam,
Jak by ktoś miał podobne wątpliwości do moich.
Otrzymałem odpowiedź od arbeidstilsynet, uznano mi uprawnienia w kategorii T1,T2,T4,T5,T6,T7,T8 na podstawie polskich uprawnień II WJO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Olaf Goćwin
(falko714)
Wiking
Witam mam pytanie w odpowiedzi na mojego maila dostałem wlasnie inforamcje ze musze jeszcze wypenic formularz o którym mówisz. I teraz mam pytanie gdzie mam go wysłac ? I jak wypenic bo nie bardzo rozumiem o co w nim chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
karuzel82
(karuzel82)
Wiking
UDT oferuje wydanie certyfikatu międzynarodowego w języku angielskim, czy to zastąpi mi tłumacza przysięgłego przy składaniu wniosku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
p.alferowicz
(p.alferowicz)
Wiking
Witam
Do Arbeidstilsynet trzeba wysłać uprawnienia przetłumaczone czy moga być w j.polskim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
p.alferowicz
(p.alferowicz)
Wiking
Witam
Do Arbeidstilsynet trzeba wysłać przetłumaczone uprawnienia czy mogą być w j.polskim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
p.alferowicz napisał:
Witam
Do Arbeidstilsynet trzeba wysłać przetłumaczone uprawnienia czy mogą być w j.polskim?


Wystraczy po polsku wszaksze Norwegia jest w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok