Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

konto w banku bez paszportu i dowodu z podpisem - Norwegia

4 Posty
Daniel eM
(Danielwln)
Wiking
Witam, mam spory problem i liczę że uda się w jakiś sposób go rozwiązać. Jestem w Norwegii od niedawna i potrzebuję konta w banku ,żeby otrzymać wyplatę. Bylem dziś w kilku bankach , w każdym do otwarcia konta potrzebny byl paszport. W Sparebank 1 powiedziano mi ,iż wystarczy dowód ,jednak na moim nie ma podpisu więc nie są w stanie mi pomóc. Na starych dowodach widnial podpis, na nowych już nie. Czy znacie inne sposoby żeby otworzyć konto ? Posiadam D-number , kontrakt i dowód tożsamości. Z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Raczej trzeba mieć paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
michal j
(michalj78)
Wiking
danske bank , jedz osobiscie , bez paszportu nie dostaniesz konta internetowego, ale zwykle konto ci otworza. Kaza sie logowac przez aplikacje , ale i tak cie odrzuci wiec jedz osobiscie , mowia ze wszystko trwa 4 tygodnie ale w tydzien przyszedl mi nr konto i zaraz karta czekam na pin tylko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Daniel eM
(Danielwln)
Wiking
kurde bylem dziś geź w danske bank i konieczny byl paszport...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
michal j
(michalj78)
Wiking
jedz na aker brygge , tam zakladaja konta , jak sie pytalem w filii na majorstua to 100 roznych rzeczy mi wymienila , pojechalem na aker brygge z dowodem osobistym i zalozyli konto tylko jak pisalem wczesnie nie bedziesz mial internetowego dostaniesz tylko karte , z pszportem zaloza ci internetowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
michal j
(michalj78)
Wiking
tylko ja jestem w Oslo a ty widze ze w Bergen , ale jak masz filie w Bergen to tez ci powinni zalozyc, nie bylo zadnego problemu z dowodem osobistym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
To wyrob sobie PASZPORT jak kazdy normaly czlowiek. Ja odradzam kazdemu otwieranie konta w sparebank. Sparebank jest lokalnym bankiem. Jak sie przeprowadzisz z Bergen do Oslo to najblizsza placowke bedziesz mial w promieniu 300km. Jak juz to Nordea albo DNB.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok