Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca - Norwegia

9 Postów
Dawidgem123
(Dawidgem123)
Wiking
Hej Wszystkim
Pisze do Was z zapytaniem ponieważ 4 miesiące temu poznałem dziewczynę , jednak problemem było to ,że ona mieszka w Oslo , postanowiłem ze wszystkiego w Polsce zrezygnować i tak o to 15 listopada będę juz mieszkał w Oslo , z mieszkaniem problemu nie mam tylko z pracą , jestem po liceum , mam kurs na wózek widłowy , a całą swoją przyszłość w pl kierowałem ku służba mundurowym ,wiec ciężko mi jest tak bez specjalnego udokumentowanego doświadczenia , wiec pytanie do Was czy znacie jakieś miejsca nawet u polaka gdzie można by zapytać o prace? gdzie jest szansa ? kokosów od razu nie zamierzam zarabiać po prostu chce ruszyć , języka norweskiego zaczynam sie uczyć ,a jeżeli chodzi o angielski to nie jest jakoś super ale dogadać sie dogadam. Z góry wielkie dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Dawidgem123 napisał:
Hej Wszystkim
Pisze do Was z zapytaniem ponieważ 4 miesiące temu poznałem dziewczynę , jednak problemem było to ,że ona mieszka w Oslo , postanowiłem ze wszystkiego w Polsce zrezygnować i tak o to 15 listopada będę juz mieszkał w Oslo , z mieszkaniem problemu nie mam tylko z pracą , jestem po liceum , mam kurs na wózek widłowy , a całą swoją przyszłość w pl kierowałem ku służba mundurowym ,wiec ciężko mi jest tak bez specjalnego udokumentowanego doświadczenia , wiec pytanie do Was czy znacie jakieś miejsca nawet u polaka gdzie można by zapytać o prace? gdzie jest szansa ? kokosów od razu nie zamierzam zarabiać po prostu chce ruszyć , języka norweskiego zaczynam sie uczyć ,a jeżeli chodzi o angielski to nie jest jakoś super ale dogadać sie dogadam. Z góry wielkie dzięki


Tutaj poszukaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
9 Postów
Dawidgem123
(Dawidgem123)
Wiking
Śledzę na bieżąco ale dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
No co ty rodak rodaka mialby oszukac zagranica. Wlasnym usza nie wierze.
W sumie to lepiej zajac sie pracami dorywczymi niz nic nie robic. Zawsze sie czegos nowego nauczysz, poznasz nowych ludzi. Praca zawsze jest, wszystko jest kwestia ceny. Swoja droga ktos sie tu kiedys oglaszal na forum, ze jest gotowy podjac prace za 50 nok. Jak sie ma pecha w zyciu, to potem tak jest. Trzeba sie bylo urodzic Norwegiem, to mialbys gwarantowane mieszkanie, jedzenie i oplaty za nic nie robienie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dawidgem123
(Dawidgem123)
Wiking
też jestem tego zdania ,że lepiej robić cokolwiek niż siedzieć na dupie i nic nie robić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
Lepiej robić cokolwiek, tylko nie pracować u Polaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok