Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

kwota wolna od podatku 2016 - Norwegia

Czytali temat:
33 Posty
Zygmunt xxx
(KazioWichura)
Nowicjusz
Hej mam pytanie do osób które znają się w temacie. Ile wynosi kwota wolna od podatku ? Na stronce skatu zauważyłem równe 50 000(liczone brutto łącznie z dodatkiem urlopowym ferieprengen) proszę mnie poprawić jeśli się mylę gdzieś indziej okolo 51150. Kolejne pytanie czy jeśli przekroczę 50000 to dostanę pełny zwrot od kwoty 50 000 a od reszty zostanie pobrany podatek? Dla informacji posiadam taxkod 7100 i przebywam mniej niz 183 dni w ciagu roku. Sytuacja mi się skomplikowala bo w następnym tygodniu(ostatnim) przy 42,5 godzinach przekroczę próg o 332 kr zastanawiam się czy w piątek skończyć szybciej zamiast 8,5 zrobić 6,5 powinno nie być problemu ponieważ jest wyrobione 37,5 godz . Pozdrawiam i czekam na szybką i kompetentną odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Zygmunt xxx
(KazioWichura)
Nowicjusz
Podbijam z racji tego ze znów slysze co raz to inne opcje a w internetach więcej o ulgach wtf
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Zygmunt xxx
(KazioWichura)
Nowicjusz
Wielkie dzieki , potwierdzone info kwota wolna od podatku w roku 2016 to 50 000kr brutto włącznie z ferieprengen. Przekroczenie tej kwoty skutkuje płaceniem podatku od calej kwoty, pozdrawiam i zostawiam temat dla innych zielonych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok